şükela:  tümü | bugün
  • belliydi gay oldugu neden bu kadar cok şaşıran var
  • hakkında bomba dedikodunun twitter’da yayıldığı popçu. lan herif çıktığından beri öyle mi değil mi diye diye sonunda öyle yaptınız adamı!
  • hakkında sinan hotiçle ilişkisi olduğu iddiaları ortalıkta dolanan popçu
  • kim ne dersi desin gördüğüm en seksi erkeklerden biridir kendisi. dudakları çok iyi.

edit: unutmadan sözlüğe gelirse ilk evlenme teklifi benim, haberiniz ola.
  • yakışıklı diye itelenen ama aslında olmayan şarkıcıdır.çekici bir aurası var ama fiziksel olarak bir yakışıklılıktan söz etmek pek mümkün değil.
  • bu entryleri hep erkekler girmiş galiba. adam yakısıklı orası net. sesi tarzı da iyi ama daha cok çalısması gerekiyor bence cok iyi yerlere gelebilecek potansıyeli var insallah guzel kullanır elindekileri. tanım: bir sarkici
  • bir korhan futacı olmayan bebe.

sözde çevreci olan yasemori, yavuz köprüsü'nde klip çeken bu çocukta ne buldu acaba?
  • 29 mart'ta giresun'da akp sponsorluğunda konser verecek şahıs. fethullah gülen'e yıllarca destek vermiş, vatan evladı subayları kumpasa getirmiş, teröristlerle masaya oturmuş, kozmik odayı terör örgütünün hizmetine açmış, kpss sorularını çaldırmış akp sponsorluğunda giresun'a gelecektir.
  • saçlarını nasıl kurtardığını merak ediyorum fazla kelleşmişti çünkü.
  • son albümünden en farklı şarkı olan bana ne şarkısını kliplendirmiş bir cicikuştur.