şükela:  tümü | bugün
  • buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

sen hala büyük oyunu göremedin mi ekşici?
  • edis kim ? alper bilmemne kim ? kim ulan bu insanlar ? mağarada yaşamıyorum lan ben. ne ara türedi lan bu tipler ?

edit: aşağıda bir dalyarak cevap vermiş aklı sıra laf sokuyor. o entry de babamın oğlu demişim sanki. okumayı da bilmiyor adam.
  • hiçbir anlam çıkartamadığım fotoğraftır.
  • yanındaki çakma justin biber kim merak ettiğim fotoğraf.

neyse edis parasını almış koymuşsa cebine sıkıntı yok, yolunacak kaz varsa yolacaksın. bu babası zengin tipitiplerden ülkede çok var.
  • resimde sağda solda falsolu bir durum aradım ama yok gibi, fotoğraftaki iki şahıs önemli şahsiyetler ben tanımıyorum diyeceğim skandal kısmı ne olabilir bunun
  • edis kim bilmiyorsun alper (soy adını ben de bilmiyordum yalan olmasın )'i tanımıyorsun. anladım. ama 2 gün önce entry girmişiz.
    entry

youtube'ye girsen müzikler kısmında edis'i görmemen imkansız. spotify kullanıp türkçe kısmına girsen adamın şarkıları yine var. sosyal medyada illa ki görmüşsündür.
    ikisini de dinlemiyorum. ama daha önceden ikisinin de şarkıcı olduğunu biliyordum. boşuna "cool" görünmek için (bkz: bu kim amk?) triplerine girmeyelim.

edit : "youtube'ye" şeklinde yazmamla dalga geçilmiş. entry bu şekilde yazıldığını bildiğim için yazdım.
  • edis'e hiç yakıştıramadığım fotoğraftır. kendisinden pek hazzetmem ama bu kadarı da biraz fazla hakkaten.
  • fotoğrafta 12-13 yaşlarında bi tane velet var ve 232 bin takipçisi var. bunların muhtemelen 200 bini 15 yaş altı kız çocuğu.

ahanda skandal bu işte lan. embesil çocuklarınız instagram'da büyüyor. büyüyünce şeyma subaşı olacak bunların hepsi. inşallah ülke olarak yeterince acun'umuz ve hapımız vardır.

sosyal mesaj: şu çocukların eline akıllı telefon vermeyin lan.
  • edisi biliyom lan duydum radyoda. simdi diger ufakliga baktim netten. vay babanin kemiklerini sikeyim ben senin. ölmüslerinin amina koyayim. bosuna okuduk ter döktük de calisiyoz la biz. götünde hala bok püsür gezen bebeler zengin olmuslar haberimiz yok. olum bu nasil piyasa lan böyle.