şükela:  tümü | bugün
  • rahatsız edici bir durum. şimdi bir entry giriyorsunuz bakıyorsunuz bir yerde imla hatası var vb. girip düzeltiyorsunuz. dan hemen edit zamanı yapışıyor oraya.

ben entry'i girmemle düzeltmem arasında başka bir entry girilmediyse, orada edit zamanının olmasının anlamı ne?

takıntılı biri olarak düzeltilmiş entry'i bir daha girip eskisini siliyorum. bazen de tembel biri olarak öylece bırakıyorum.

rahatsız mıyım lan ben? bir ben mi rahatsız oluyorum bundan?

belki başlığı yazarı soyunu sopunu engelle kadar işlevsel değil ama olur yani bu. why not?
  • (bkz: yetmez ama evet)

ek olarak edit geçmişi de görülebilmeli. rezerv alan tiplerin ancak önü böyle alınabilir.
  • bazı "not" yerine "edit" kullanan tipleri ayırt etmeye yarayan süper özellik.

ayrıca gene bazı tipler, sanki kendilerine entrysi ile ilgili mesaj atılmış da ona ayar veriyormuş gibi peşinen edit giriyorlar sözde, ama edit zamanının göründüğü bilgisinden habersiz oluyorlar. "arkadaşım, edit yapmışsın, ama entryin editlenmemiş, edit zamanı görünmüyor." gibi bir mesaj attığında o entry yok oluyor birdenbire.*

edit* : peşinen edit yapmak derken, peşin editciler üzerlerine alınmasınlar.