şükela:  tümü | bugün
  • bir süredir kendisiyle çalışma şansı elde ettiğim muay thai dövüşçüsü/eğitmeni.

muay thai ve dövüş sporları ile ilgili yetkinliği zaten malum, ben de bunu tartabilecek seviyede bir insan değilim. ancak insanlık olarak ülkemizde nadir rastlayabileceğiniz faziletlere sahip, çok düzgün bir insandır kendisi.

antremanlarında ise yaklaşımı oldukça öğretici, benim gibi sık sık soru sormayı seven tiplerin bile her sorunu sakinlikle ve içtenlikte yanıtlayabilecek kadar kibar bir "adam"dır.
  • eğitimlerini istanbul muay thai akademi ekibi ve özel dersler ile sürdürmektedir.

facebook adresi için buradan.
  • istanbul'da gidilebilecek en iyi muay thai hocasıdır.
    teknik açıdan çok detaylı olarak hareketleri öğrenmenize yardımcı olacaktır.
    ayrıca muay thai sanatını gönülden yaptığı için sizin gözünüzde bu sporu sevdiğinizi gördüğünde extradan sizle ilgilenir.

kendisi senelerce tayland da yaşamış, bu dövüş sanatının kültürünü de içselleştirmiştir.
  • istanbul'daki en iyi muay thai antrenörlerinden birisidir.

antrenmanları fenerbahçe yelken kulübündeki dojosunda yapılır. kendisi inanılmaz kibar ve sakin bir adamdır. ancak asla muay thai'nin ruhuna ters düşmez, insanları dolandırmak ve paralarını almak için, kendilerini iyi hissettirecek basit ve hafif idmanlar yaptırmaz, kibarlığını da koruyarak antrenmanları olabildiğine sert yaptırır. teknikleri oldukça detaylı anlatır, herkesle tek tek ilgilenir, muay thai'nin ruhundan bahseder, sokak kavgalarında oluşabilecek olumsuz durumlara da parmak basar.

asla partnere saygısızlık yaptırmaz. her seferinde "vücudunuz darbeye alışsın, ancak çalıştığınız kişinin canı size emanet, sakın zarar vermeyin," der.

on numara hocadır. iki saat kadar önce kendisinin antrenmanından çıktım, hala midem bulanıyor. öyle sert idmandı.