• macabre grubunun '93 tarihli sinister slaughter albumunde yer alan 19.şarkısı kasvetli bir soloyla başlar..şarkının diger adı edmund kemper had a horrible temper dır.

  at the age of fifteen he murdered his grandparents
  they put him away for only seven years
  he hated his mother who worked at the college
  so he picked up young hitchhiking co ed's and cut off their heads

  edmund kemper had a horrible temper
  he cut off young girls heads and took them home to bed

  he'd pick up co ed girls to give them a ride
  then bring them to the forest at gun point
  edmond then would stab them and sever off their heads
  he'd take the heads home and have sex with them

  edmund kemper had a horrible temper
  he cut off his mothers head as she read there in the bed
 • çok uzun boylu dev gibi bi adam 136 iqya sahip ayrıca annesinin küçükken kilere kapatıp sonrada beyzbol sopasıyla kafatasını çatlattığı küçük oğlan.büyüdüğünde 1973te annesine cevap veren:
  " önce kafasını çekiçle kırıyor sonra kopartıyor ve artık dart tahtası olarak kullanmaya başlıyor.sonra kafasız bedene tecavüz ediyor ve sırf annesi "sessiz sakin bi ölüm" (bunu ona küçükken söylermiş) istediği için kesik boğazdan çıkardığı ses tellerini kanalizasyonda yıkıyor.sonra annesinin en yakın arkadaşını çağırıyor akşam yemeğine.onuda kafasını keserek öldürüp,bacağından bi parçayla yamyamlığı deniyor makarna sosunun içinde"
  kişi
  ama aslında anlatmakla bitmez.büyükbabasıyla büyükannesini sadece nasıl hissettirdiğini görmek için 15 yaşında öldüren adam.
  sonrada işte bilinen otostopçu kızlar.
  şimdi vaccaville hapishanesine yaşayan küçük kızları gördüğü zaman yanlarına gidip onlara şeker vermek isteyen bi tarafı olduğunu da söyleyen ama genelde ruhunu küçük kızların kafalarının bi çubuğa geçirmiş halde nasıl durduğunu merak eden tarafında saklayan kişi.
  "they were dead and i was alive. that was the victory in my case"diyen.
 • system of a down'un fortress sarkisinda bahsedilen sahis.
 • coed killer ya da coed butcher olarakta bilinen, 2 metre 10 santime yakın boyu ile en ürkütücü seri katillerden biriydi (tip olarak).
 • polis olmak istemiştir lakin boyu yüzünden kabul edilmemiştir.
 • küçükken en sevdiği oyun gaz odasıymış, bir de hayvanlara işkence yapmaktan hoşlanırmış. acaba bu çocuk seri katil olur mu denilecek zamanda değilmiş, adam 48 doğumlu. ilk cinayetini 1964 yılında büyükannesini öldürerek işlemiş, tek merak ettiği onu öldürmenin hissetireceği duygularmış. ardından büyükbabası gelmiş ve geldiği gibi gitmiş. sonra gelsin akıl hastanesinde geçen seneler. buradan çıktığında deli ruhunu muhafaza ettiği yetmiyormuş gibi cüsseside almış başını gitmiş, boy olmuş 205 cm kilo olmuş 150. yine 2 sene sıkmış dişini, 1972'de artık yeter hayal kurduğum diyerek arabasına aldığı iki otostopçu kızı öldürmüş, cesetlerine yapmadığı iğrençlik kalmamış. bunu sevmiş ve yine otostopçu kızları öldürmeye devam etmiş. 1973 yılında başladığı yere dönmüş, ailesinden bir kurban daha almış: annesini. ardından çok üzülür diye düşünüp annesinin arkadaşını eve çağırmış ve onu da öldürmüş. sonra ne olduysa polis arkadaşlarını arayıp bunları ben öldürdüm demiş. ne ceza istersin sorusuna verdiği cevap ise: "işkenceyle ölüm"olmuş. ama ömür boyu hapse mahkum edilmiş.
 • oldukça sorunlu ailesinin kendisine "guy" dediği seri katil ve nekrofil. edmund emil kemper 18 mart 1948'de doğmuş ve gelecekte ne idük olacağı bu yaşlarda belli olmuştur. kavga ve gürültünün eksik olmadığı ailenin guy üzerindeki ilk etkileri çok küçük yaşlarda belirmeye başlamış ve kızkardeşiyle "gaz odası", "kediyi canlı olarak gömme, deşme ve kafasını koparma" biçiminde oyunlar geliştirmiştir. 8 yaşındayken, öğretmenine aşık olmuş ve kendisiyle dalga geçen kızkardeşinin, "onu niye öpmüyorsun ?" sorusunu, "çünkü o zaman onu önce öldürmem gerekir" biçiminde yanıtlamıştır. 1957'de boşanan anne clarnell, çocukları da yanına alarak montana'ya taşınır. henüz 9 yaşındayken annesi tarafından "a real weirdo" olarak anılmaya başlanmış, aynı odayı ve yatağı paylaşan kızkardeşiyle yakınlığından ürken annesi odalarını ayırmıştır (cinsel tercih). fakat bu karar sürecinin sonunda guy'a bodrum malikânesi uygun görülmüştür. karanlıktan ve örümceklerden korkan guy, bu dönemde "kâbus görme" ve uyur-gezerlik biçiminde tepkiler geliştirmiş fakat bu annesi tarafından kaale alınmamıştır.

  13 yaşına geldiğinde, komşu kedilerini öldürüp parçalamaya ve bazı parçalarını saklamaya başlamış, yine aynı yıllarda annesini öldürmek için bir tasarım yapmış ve adını "mother-killing weapon"koyarak annesine de bizzat göstermiştir. evin arka bahçesine, annesinin kafasını, vücudunu ve çeşitli uzuvlarını gömme amaçlı çukurlar kazan guy, o yılllarda "cinayet" olgusu ile bir özgürlük nesnesi olarak gördüğü arabaları ilişkilendirmeye başlamıştır kafasında. (bkz: crash)

  iki kez evden kaçıp los angeles'a babasının yanına yerleşen guy, ilkinde - doğal karşılanacağı üzere- üvey annesinin talebiyle annesinin yanına geri gönderilmiş, ikincisinde ise sürpriz şekilde yapılan babanne ve dede ziyaretinin sonrası orada bırakılmıştır. dedesinin iyi davrandığı guy'ın çiftlikteki hayatı, annesine çok benzeyen baskıcı babanne sayesinde işkenceye dönüşür. 1964'te yeniden annesiyle kalmaya başlar fakat aynı yılın ağustos ayı çiftliğe geri gönderilir. bu sefer daha da baskıcı davranan babannesini korkutup kalp krizinden öldürmeye çalışmış, başaramayınca da, dedesi evde yokken 3 el ateş ederek sonrasında çok kez vücudunu bıçaklamıştır. dedesinin, karısını böyle görerek üzüleceğini bilen guy, eve girmeden onu başının arkasından tek el ateş ederek öldürür. daha sonra dedesini vuruşundan bahsederken, samimi bir şekilde "i did it out of love" diyecektir.

  (bkz: arkası yarın)
 • aşırı zeki olması yanı sıra kalkıp kendi "deliligini" itiraf etmiştir. işin garip yanı, diger seri katillerle yapılan röportajlara göre gayet samimi ve acaip mantıklı konuşabildigi görülür, akıl hastası olması bir yana röportajlarında şaşılacak kadar düzgün ve inandırıcı konuşur, herhangi biri gibi sanki, ailesinin cogunu ve bir sürü otostopçu hatunu o öldürmemiş gibi sanki. yine röportajlarından birinde; gözlüklerinden birini ortaya çıkarır, takar ve " bu tipin arabasına binmez misiniz şimdi" der. *
  http://www.youtube.com/watch?v=xlph40s7nhw
 • bir çok seri katilin aksine seri katil olmasına vesile olan sorundan geç olsa da, baya baya kendisine tanı koyarak, kurutmuş bir adamdır.

  (bkz: okumuş adamın hali başka oluyor) * *
 • "bir kadın gördüğümde bir yanım onunla flört etmek istiyor diğer yanım ise kazığa geçirilmiş kafasının neye benzediğini görmek." diyen güzel bir abimiz.
hesabın var mı? giriş yap