şükela:  tümü | bugün
 • eduardo'da menajer miranda'nın trabzonspor'a kamyona doldurup getirdigi futbolcular icerisindeydi. eduardo hakikaten ba$arısızdı ama. tek ba$ına kadro dı$ı kalmayı bile becermiyordu. hasan ücüncü ile formayı kapmak icin tatlı sert bir rekabet ya$amı$tı. hasan ücüncü'den kafayı yedikten sonra kendisini rio'da buldu.

  süper yalan bir herifti. hamsi avlamak icin yem bile olmazdı.
 • diger brezilya'li arkada$lariyla birlikte haziran ayinda sadi tekelioglu onderliginde ki almanya kampina katilmi$ti. ancak ustun yoneticilik ornegiyle birlikte arkada$larin lisansi agustos'un 9'una yeti$ememe durumu ortaya cikti, tam olarak inonu'de be$ikta$ macina tekabul ediyor, soz konusu macta diger uc brezilyali arkada$in lisanslari yeti$iti, babalar gibi de toplarini oynadilar, eduardo ise aileden $ansizdi, koyu uzak oldugu icin yonetim gerekli evraklari zamaninda yeti$tiremedi.

  $imdi adamimizin trabzonspor macerasi nasil ba$lami$ bakalim;

  .....be$ikta$ macinin hazirliklarini tamamlayip di$ dunyaya kapilarini kapayan trabzonspor'da sakatliklari suren gungor ozturk ve ' koyu uzak oldugu oldugu icin evraklari yeti$tirilemeyen eduardo forma giyemeyecek'' , ulan $oyle bir habere konu olduktan sonra daha top mu oynanir arkada$, '' koyu uzak oldugu icin'' ne demek lan, ayrica brazilya'da ne koyu ulan, her yil belli aylarda izlemedigimiz yer sanki brezilya ne koyunden bahsediyosun sen.

  dahasi var, soz konusu kar$ila$mada hasan ucuncu tam 90 dakika kulubede oturmu$tu.
 • hami mandıralı'nın zamanında "kimse hagi futbolu bıraktı diye üzülmesin, eduardo en az onun kadar yetenekli bir futbolcu" şeklinde övdüğü zatı muhterem.
 • trabzonspor forması ile 5 maça, onlarda da yedekten çıkmış, bir de bu 5 maçta toplam süresi 90 dakika bile etmemiştir..

  gelişi yavaş gidişi jet hızında olmuştur..