375 entry daha
  • zaman kaybı.
  • telefonu kaldırır kaldırmaz “bozmaz”
  • kirmizi hap 1-2-3'u, bazı skeçleri ve minipodcastleri guzel olan adam. yalniz bazen inanilmaz bos yapiyor.yok benim yonetecegim yerde soyle olacak boyle olacak, ben soyle kanun koyacagim????sen kimsin yarragim diyiverirler adama.olma ihtimali %1 bile olmayan bir seyin uzerine bir ton zirvaliyor.
    nerdlerin de en buyuk sorunu bu saniyorum ya.calis didin bir yerlere gelebil ama eq fazla gelisme olanagi bulamayinca gereksiz detaylar uzerine roman yaz.gercekte yapamayacagin seyler uzerine uzun uzadiya konus.komik gozukuyor cidden.yoksa kirmizi hap 4'te yaptigi gibi turkiyede 10+ yildir etkinligi azalarak sifira yakinsayan "cihangir solcusu" tayfaya falan bu kadar giydirmesinin tek bir izahi yok.ancak kucukluk travmasi diyebilirim.
    40 yasina geldi hala gelecek vadeden yonetmen adayi falan diye lanse ediyor mu kendini bilmiyorum; son zamanlarda denk gelmedim, eskiden ediyordu.simdilerde beni izole kitlem anliyor, geri kalanini fuk all moduna almis sanirim, birkac kere oyle konusmalarina denk geldim.bu konuda bol sans kendisine.
    bu kadar gomdum ama yine de turkiye standartlarinin ustunde bir adam, en azindan kendini biliyor.inandigi seyleri kendi mantik cercevesine gore yorumluyor, ne oldumcu degil.fazla zirvalamasa isabetli seylere deginiyor.bazi konulari ele alisi, isleyisi; terore karsi tavri ve gote got demesi hos seyler.nerd kozasini yirtip daha evrensel adimlar atmasini beklerdik senelerdir.o internet radyocusu olmayi secti.
  • üslubunu diğer ateistlerin de örnek almasını istediğim kişidir. bugüne kadar dindar olan kimseye hakaret ettiğini duymadım. sakince kendi bildiği doğruları anlatıyor. dr.enis doko ile tartışmalarını istediğim ateistlerden biridir.
  • (bkz: sönmez reis)
  • efe’nin beğendiğim kadar beğenmediğim yanı vardır. ama şu sözlükte ruhi çenet başlığında bile ‘abi ben beyeniyorum yiaa iyi bir yutubır bence’ diyen bi ton gerizekalı varken, efe’yi beğenemeyişimizi sindiremiyorum.
  • ruhi gibi çizgi dudaklı, baykuş gözlü, eşcinsel fetöcü hdp'li kılıklı şam şeytanını sevenlerin, beğenmemesi çok normal olan dava adamıdır.

ruhi iti gibi işin cambazlık yönünü çok bilmez ama 10 sene önce neyi savunuyorsa onu savunur ve para peşinde koşmaz, insanlara elinden geldiğince faydalı olmaya çalışır.
2587 entry daha
hesabın var mı? giriş yap