• --- alıntı ---

kimse mesela "ben sporuna bakarım" diyip fetöcü bi futbolcuya film çekemez, ama apocuya çekebiliyorlar. adının "iki gözüm" değil "iki yüzlüyüm" olması lazım.

https://twitter.com/…tatus/1327526255063932930?s=20

--- alıntı ---
  • 2 si için de çekilebilmeli anlamında dediyse katıldığım kişi

not : https://twitter.com/…ech/status/1327526255063932930
  • ateist olduğu için türk kimliğini kaybetmemesi bazı suserları rahatsız eden youtuber kişilik. dediği gibi ahmet kaya apocu bir pkk'lıdır bunu kimse inkar edemez.
    (bkz: vallahi apo'yu özledik)
  • kendisine minnet borcum varmış gibi hissediyorum. nitekim arayislarimin had safhada olduğu dönemlerde bana yol gösteren bir çok videosu olmuştur. hala ara sıra (bkz: külçe altın dini) videosunu arada açar açar izlerim.

bir gün dedim ki ulan neyzen su adamın başka konularla ilgili videoları da var. sen dönüp dolaşıp aynı videoları izliyorsun. e madem aradigin soruların cevaplarını buldun, bu adamın başka videolarını da izle. en azından azıcık destek olmuş olursun. en nihayetinde bu da herkes gibi youtube'da bir içerik üretici.

neyse başladım izlemeye ama başlamaz olaydım. o akıllı, mantıklı, her şeye rasyonel yaklaşan, birikimli adam bildiğin kahvedeki amcaya döndü. merak etmeyin parodi videoları gerçek sanıp yorumlamiyorum. kaldı ki onlar da hiç komik degil. ben baya bildiğin podcastlerini söylüyorum. yahu adam dini konularda ne kadar mantikliysa, diğer bütün konularda aynı oranda radikal, köktenci, inatçı, dediğim dedik çaldığım düdük bir adam çıktı. insan çok acayip bir varlık. bir yönden kendini bu kadar geliştirip, yakın başka bir yönden bu kadar geri kalmayı nasıl başarır insan.

dediğim gibi, kendisi benim için dini konularda yaptığı videolar ile hala degerlidir. ancak diğer konulardaki yorumlarını çok ciddiye almanızı önermem.
  • sabah sabah kekoları zıplatmış youtuber.
  • kürtçülere kappağı koymuş olan youtuber.
  • apocuları hoplatmış youtuber.
  • efe i bee yine terörist tokatlamış.
  • bir yandan “mağarada allahla kontak kurdum” temalı dinci mite saldırırken,

diğer yandan “ortaasya’daki atalarımız kurtlarla cinsel ilişkiye girdi” temalı türkçü mite sarılan kişi.

swh.
  • başıma bir iş gelmeyecekse son postuna hak verdiğim kişidir.

ahmet kaya zamanında güzel müzik/sanat yapmış olabilir (ki bence çok kötü, ama zevkler renkler vs), ancak bu aynı zamanda öcalan güzellemesi yapmış olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef.
hesabın var mı? giriş yap