• aşağıya ropörtaj linkini bıraktım. bu çocuğun 2000 doğumlu olduğuna inanasım gelmiyor. bu topraklarda yetişen 35'lik futbolcuların iki kelimeyi yanyana getiremediğini düşününce hayranlık uyandı içimde. umarım hayallerine kavuşur, bizleri de sevinçten sevince boğar.

https://www.redbull.com/…i-fenerbahce-beko-roportaj
  • eksik oyuncuların çokluğu nedeniyle 30 kasım 2018 barcelona lassa fenerbahçe maçında kadroya girip euroleague'e adımını attı. maçın bitimine 1.02 kala oyuna girip 1 asist yaptı ve turnike girişiminde bloklandı. beklentiler çok büyük.
  • emir preldzic olmak da elinde, doncic olmak da elinde, hidayet olmak da elinde. koç zaten hazır her şeye. çalış lan. ne olur çalış.
  • fenerbahçe ile yolları ayrılmış olan genç basketbolcu. beklentilerin çok altında kalmıştı. geçtiğimiz sezon ogm ormanspor'da da çok düşük performans gösterdi. bu sene altyapı takımına transfer olur diye düşünüyordum ama orada da değerlendirilmemiş anladığım kadarıyla.
  • kızlar bu genç, yetenekli ve yakışıklı 3 numara oyuncusuna aşkınızı itiraf etmek isterseniz onu cadde nove'de bulabilirsiniz.
  • vücudunu çok iyi kullanabilen fenerbahçe doğuş basketbolcusu. altyapılarda yaptığı gibi bugün adatıp sakarya maçında da fiziğini gayet olumlu bir şekilde kullanarak potaya gitmeleri göze çarptı. tek sıkıntısı şutu onu da çalışarak halledebileceğini umuyorum. eğer şımarıp kendini koyvermezse doncic kadar olamasa da iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum. yolu açık olsun.
  • vücudunu iyi kullanması sayesinde altyapılarda iş yapan basketbolcu. ileriki seviyelerde şartlar eşitlenince vücudunu aynı şekilde kullanabilecek mi göreceğiz.
  • 2020/21 sezonunda (bkz: ogm ormanspor) forması giyecek olan basketbolcu, umarım fazla süre alıp başarılı olur.
  • bugün 18 yaş altı milli basketbol takımımızın berbat oynadığı turnuvada kaçırdığı onlarca turnikeden en sonuncusunu kaçıran talihsiz basketbolcu. halbuki maç boyu önemli işler yaparak 13 sayı kaydetmişti. hata yapa yapa öğrenecek. bu açıdan böyle büyük bir talihsizlik yaşaması bir bakıma da büyük bir tecrübe ve şans.
  • https://twitter.com/…tus/915870683925708801/video/1

havada kalan elini düşündükçe içim burkuluyor.. obra reisimiz bilerek yapmış olamaz ama görmemesi de garip.
hesabın var mı? giriş yap