şükela:  tümü | bugün
 • 1989 istanbul doğumludur. öğrenimini galatasaray lisesi, sabancı üniversitesi ve oxford üniversitesinde tamamlamıştır. barış ilhan'ın ilhan astroloji enstitüsünde astroloji eğitimini almıştır. uluslarası astroloji kuruluşları ncgr, ısar ve opa üyesidir. ncgr-paa 1. seviye sertifikalıdır. astrolojik danışmanlık yapmakta ve internet üzerinden astroloji analizlerini yayınlamaktadır.
 • astrolojiye yaklaşımı piyasa astrologlarından farklı, astrolojiye bilimsel ciddiyetle yaklaşan akademik astrolog. biyografisini ve astroloji hakkındaki görüşlerini röportajdan okuyabilirsiniz.
 • yakışıklılığına sığınmayan donanımlı ve vizyoner bir astrolog. bilgiyi paylaşmaktan çekinmemesi, ilgilenenleri kendi haritasını okuyacak kadar yetkinleştirmeye çalışması alkışı hak ediyor.

  metinlerini okuyan, videolarını seyreden herkes efe erten'i takip etmeye karar verecektir.

  https://www.efeerten.com/
 • geçenlerde beşiktaş'ta bir mekanda yan masamda arkadaşlarıyla otururken tanıştığım astroloji uzmanı.

  gecenin bir vakti laptopunu masaya koyup astroloji haritamı çıkardı sağolsun, o birkaç saatte anladığım kadarıyla güzel bir insan kendisi; sohbetiyle, üslubuyla, iletişim yeteneğiyle... arkadaşları da çok düzgün insanlardı, bu da zaten bir insanı değerlendirmek için önemli bir donedir.

  ekşi'de başlığını görünce şaşırdım, adam ünlü çıktı rıza baba, dedim kendi kendime.

  uzun lafın kısası, reklam gibi olacak ama reklam amaçlı bir şeyler yazacak olsam kendi yakın arkadaşım astrolog, onun hakkında yazardım; astrolojiye ilgi duyan ve bu konuda arayışı olan varsa, bir ekşici olarak şiddetle tavsiye ederim kendisini.

  edit: o yakın arkadaşım bu entry'i benim yazdığımı anladığı anda entry kendi kendini yok edecektir asdfghjkl.