• bu çocuk bildiğiniz obez, tombik çocuk sevimli çocuk bilmemne mantığına tüküreyim bu memleketin, çocuk mu yetiştiriyorsunuz, oyuncak mı, yapıyorsunuz kendinize?! geleceğin insülin dirençlisi, diyabetlisi , kalp ve damar hastalığı meyillisi hatta direk adayı, ek olarak feminen hareketler eşliğinde çocuğu oynatmak gibi sakil ve ileride belki de utanacağı hallere sokuyorlar çocuğu, daha aklı ermeden kocaman laflar ediyor, çocuk o daha, güçlükle nefes alıyor görmüyor mu ailesi? türkiye doğru düzgün sosyal bir ülke olsa, tabi bu hayallerin ötesinde bir durum, bence insanlara çocuk sahibi olabilme ehliyeti verilmeli, eğitilmeli insanlar.
  • yazık, yaşıtları sokakta top oynayıp koştururken kendisi sosyal medyanın yeni oyuncağı haline gelmiş. ızleyince gülesim gelmiyor, sadece üzülüyorum. para düşkünü, çocuğunun gerçek ihtiyaclarindan bihaber sorumsuz bir anne ve babaya sahip. yetkililer direk çocuğu ailesinden almasın tabi ama ciddi yaptirimlar uygulansin.
  • bu çocuğun son videosunu gördüğümden beri çok üzgünüm. rtük, bakanlık bir an önce bu duruma el atmalı. para kazanma uğruna, ailesi tarafından sömürülen bir çocuk var karşımızda. bu çocuğun bu kilo ile ergenlikte yaşayacağı psikolojik sorunları düşünmek bile istemiyorum.
  • tam anlamıyla bir rezalete konu olmuş.
    (bkz: onedio'nun efe koçyiğit'e diyet yemek denetmesi)
  • onedio 'nun videolarında görmeye başladığım çocuk.
    ailesinin para kazanma arzusu yüzünden araya gidecek bir çocuk daha.
  • her çocuğun sevimli olamayacağının ispatı çocuk.
  • onedio youtube kanalına konuk olarak alıp sağlıklı yiyecekleri tattırmışlar... çocuğun beğendiği tek şey en sonda verilen çubuk kraker olmuştur.
    video

çocuğa bakıyorum ve diyorum ki çizgisini hiç bozmadan dengesiz ve ağır beslenir ise ergenliğini göremeyecek. gelişme çağında olan bu çoçuğa düzgün beslenme programı hazırlamayan ailesinde ciddi bir suç var. dana gibi yedirip, televizyon programlarına çıkarıp üstünden para kazanmalarına hiç değinmek bile istemiyorum.
  • aslan ve bizon belgeseli ne kadar güzel ve doğal ise sonra anlattıkları da harika. en son bugün ki çocuktan al haberinde limonata tarifi çok iyiydi.

dadaş cansın.
  • videolarına baya güldüğüm ama bir yandan da ileriki yaşları için üzüldüğüm velet. sonu sezercik gibi olmasa bari.
  • ağzına kürekle vurulası bebe.
hesabın var mı? giriş yap