şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kesin iyi oynamıştır. küfürlerden anlıyoruz. galatasaray' a karşı iyi oynadiysan namussuz bir insansındır.
  • yeni takımında* daha ilk maçında* egoistlik ne demek cümle aleme göstermiş olan futbolcu. tamam top ayağına yakışıyor, gelecek vaadediyorsun ve takımın en göze batan oyuncususun lakin asist yapmanın da gol atmak kadar önemli olduğunu unutuğun ligin ilk maçında, pas vermen gerektiğini hatırayamadığın için 2 net gol pozisyonunu harcayıp takımı 3 puandan ettin. ilerleyen haftalarda telafi etmeni bekliyor gözlerinden öpüyorum sevgili sağ-sol açık sağ-sol bek göz bebek. (bkz: joker)
  • adana, turuncu değil demirsporlu'dur deyip kentin mavi-lacivert yakasına geçti.
  • 19 yaş altı takımdan galatasaray as takıma yükselmiş.
  • adanaspor kadrosundaki en değerli oyuncu 21 yaşındaki bu genç yetenek. henüz ilk maçından da tribünlerin favorisi olmayı başardı..

sayısız oyuncunun protesto(!) gördüğü tribünde, kendisini protesto(!) etmeye çalışan taraftarlar protesto(!) edilmiştir ilk maçta*..

kendisinin ve adanaspor'un yolu açık olsun..
  • sarıyerin gururu mütevazı adam gibi adam efecan karaca! adı efeninho olsa şimdiye 3 büyükler bırakmazdı bile hatta avrupa kulüplerine 50 milyon len mq diyerekten satış opsiyonu koyarlardı. sonra neden yabancı kısıtlaması geliyor diye ağlıyoruz ah ah.
  • 1.66 boyuyla forvet mi yapacagiz acaba
    .yeni bir mugdat mı olacak acaba.yoksa 10 numarami oynatacagiz efecanı.emre akbaba,belhanda hatta o mevkide oyanatabilecegimiz ndiaye eger ki rotasyon gerekiyorsa atalay varken efecan ın alınmasi olsa olsa bir mensjer oyunu ve komisyon cukkalamaya benzer.elde mugdat,eren,omer gibi 3.sınıf yerliler varken efecan hamlesi olsa olsa mustafa cengiz-abdürrahim vizyonu olabilir.35 yasindaki demba balar ve mirandalarida ekliyorum.
  • alanya ile sözleşme yenilemeden gs'nin alması gereken oyuncu.
    türkiye'nin iniesta şubesi gibi rotasyon için çok faydalı olacağını düşünüyorum 2 senelik bir kontrat yapılabilir.aynı zamanda gs alt yapısı ürünüdür kendisi.
  • buradan annesine sesleniyorum, bu çocuk olmamış teyzecim. bu nedir böyle her pozisyonda eller kollar havalarda, gözler dışarıda. her pozisyonda itiraz, her pozisyonda isyan, her pozisyonda abartılı tepkiler. asla büyük takımlardan birinin formasını giyemeyecektir. hiç böyle biri olduğunu düşünmemiştim ama bugün galatasaray maçında ne kadar kalitesiz ne kadar ucuz bir insan olduğunu gösterdi.