• yüzlerce film izledim bu konuda, süreç gözlükten vazgeçme sürecidir. ne zaman ki efendi adam gözlüğü çıkarır, anında on numara bir orospu çocuğuna dönüşür, orospu çocuğunun bayrak taşıyanı, önde koşanı olur. ortamdaki bütün karıları siker falan. gözlük çıkarın dediysek lens takın ama sonra tuttuğunuzu sikmeye kalkıyorsunuz ayıp oluyor.
  • bir kadının baş rolde olduğu süreç.

- yıllardır sevgilindir. onu çok seversin. sonra gider bir herife verir. bunu bilmene rağmen aşkından dolayı bitiremezsin, zira bir sene sonra o seni bitirir.
    - bayadır sevgilindir. sonra öğrenirsin ki bir gece arkadaşının evinde kafaları çekip bir anlık şeytana uymuştur, evet sen aldatılmışsındır.
    - kanser tedavisi görmüşsündür, ciğerinin bir kısmı alınmıştır. orospu seni terk etmeden önce "kanserli piç" der yüzüne.
    - "seni her zaman seveceğim anlıyor musun?" diyen kız bir hafta sonra "bilmiyorum", 10 gün sonra "bitti" der mesela.
    - 5,5 yıllık ilişkin bir telefon görüşmesiyle ve bir neden belirtilmeksizin de bitebilir.
    - yıllardır takıldığın ve sevdiğin kız seni terk eder, sen mala dönmüşken onun nişan haberi gelir.
    - yıllardır süren ilişkin bir hiç uğruna bekleme moduna geçer, sen elinde çiçek kapısına gitmeyi düşünürken sana onun çoktan bir başkasıyla flörte başladığının haberi gelir.

daha neler neler...evet erkeklerin kirlenmesinin tek nedeni kadınlardır. gündüz vakti elimizde fenerle helal süt emmiş kız bulmak zorunda bırakanlar yüzünden efendi bir adam, ağır orospu çocuğuna dönüşmek zorunda kalır sırf oyunu kurallarına göre oynayabilmek için.

lafa gelince türk erkekleri abazandır, odundur. akılları fikirleri kendilerini becermektedir. oysa o kadar zavallıdır ki kadınlar, istemedikleri erkek türünün kendi yaptıkları şerefsizlikler yüzünden ortaya çıktığını bile idrak edemezler. sorsan hepsi melektir, her boku yerler bir de aynaya utanmadan bakabilirler "ben insanım" diye.
  • efendi adamın kezbanlarla silsileler halindeki imtihanından sonra sıtkı sıyrılıp dark sidea geçmekten başka çare bulamadığı elim süreç olabilir. (bkz: bir ihtimal daha var)
  • efendi bi adam olarak doğ. doğdun mu. tamam sonra çevre ile etkileşimlerin başlasın. okula başla. yavaş yavaş kendini tanımaya başladığın süre içinde (erkeklerde orta 2 diye tabir edilen dönem) bi karşı cinse ilgi duy. çeşitli şebeklikler yap saçını çek falan. bi şekilde gir o kalbe kal 6 yıl. taaaaaak gelsin bi boynuz onca zaman sonra.
    ohhhh.
    üniversiteye git. efendiliğinden ödün verme. zaten boktan bi lise hayatın olduğu için biraz içine kapanık olacaksın. bi cinsi latif ile karşılaş.. mala bağla yine. bi yıl sonra hatun kişinin tüm geçmişinin yalan olduğunu öğren. bu kadar şeyi yutabilcek kadar salak olduğun için kendinden nefret et. o kısım da tamam mı? işte yılanın kabuk değiştirmesi gibi senin de değişim sürecin başlıyo bebeğim.

iş hayatına atıl. yüzüne gülüp arkanı döndüğünde seni sikmek isteyen insanları görüceksin. hah onlar işte sen de tanıyosun. en kibar tabiriyle ayağını kaydırmak denir ya. alasını yapabilirsin. muhtac olduğun kudret, hayalkırıklığı, öfke, zaten geçmişinde mevcut.

bi evlen yuva kur dimi çocuğum? tabi. tek geceliklerin fatihi iken duşta ağladığını ikimiz de biliyoruz. sorun yok. hayat boktan. yada biz o hale getirdik bilemiyorum. düşünmek bile sıkıyo farkındaysan. muhasebedeki hatun konuşurken eline baktı yüzük için. sor bakalım haftasonu planı neymiş?

(bkz: çok sinirliyim sözlük)
  • en önemli katalizörü semi-orospu bir kızın hayattan geçişidir bu sürecin. erkek adamın tüm inancını siker atar efendiliğe karşı.
  • bir tecrübeye göre aşağıdaki gibidir.

1.adım: liseye kadar dünyadan bihaber yaşa
    2.adım: çok çalış, arkadaşlarını filan sat okul için. büyükşehirlerden birinde üniversite kazan.
    3.adım: ortamına denk gel, kimin eli kimin cebinde belli olmasın, ortamdaki en içi pis dışı güzel hatuna yazıl.
    4.adım: hatun seni bir miktar sağılacak inek, bir miktar avda kullanılacak malzeme olarak mimlesin ve çengeli atsın. azıcık göstersin azıcık elletsin. sen zıvanadan çık, tanıdığın azıcık insanı bu kız için sat, arkalarından iş çevir.
    5.adım: hatun senden daha iyisini (tercihan en yakın arkadaşım kankam filan diye andığın zibilin teki olsun) bulduğu anda seni şutlasın. hayatının en kocamanından kazığını ye. aklın başına gelmesin.
    6.adım: bir miktar beklemede kal, kulak memesi kıvamına gel.
    7.adım: sana yapılanı başkalarına yap, önce utan yedireme filan, hala akıllanma öğrendikçe katmerlensin.
    8.adım: işte bu noktadan dönüşüm başlıyor artık sen oldun. derecesi sana kalmış.
  • (bkz: aldatılmak)
  • kimsenin sikayet etmemesi gereken sürec. adami zivanadan cikarmislar sonucta.
  • istanbul'da geçirilecek makul süre, normal insan için ortalama 5 sene
hesabın var mı? giriş yap