• katıldığım gerçek. gerçekten de bu böyledir.
  • bir gün siz de iyi bir kız olursanız efendi erkekleri görebilirsiniz.

işe kendinizden başlayın.
  • görünüyorum. yanlış bilgi.
  • böyle bir özelliğim olduğunu bilmiyordum
  • thanosun elindeki reality stone sayesinde hepsi bambaşka görünmüştür. gerçek güç reality stone.
  • doğru önerme. kadınlar için 30 yaşından sonra görünür olacaklar.
  • efendi olduğumuz için değil ezik olduğumuz için görünmeziz.

anlayın artık şunu kardeşim, çekingeniz, ağzımız laf yapmıyor, özgüvenimiz yok ve tipimiz yok işte anasını satayım.

emin olun, bu özelliklere sahip efendi erkekleri kadınlar gayet de görüyor. onlar eziklere ve sünepelere yok muamelesi yapıyorlar.

efendilik özgüvensizlik veya utangaçlık değildir. kaybeden kimliğinizi olumlu bir özellikle özdeşleştirip, bunun arkasına sığınmaya çalışmayın.

bana da kadınlar yok muamelesi yapıyor ve beni görmemezlikten geliyorlar. efendi olduğumdan değil, kendine güvenemeyen, ezik bir dombili olduğumdan dolayı bu durumu yaşıyorum. efendi falan da değilim. efendi olsam, şu siktiğimin entrysini girmekle bile uğraşmazdım.

tanım: efendi değil, ezik erkeklerin görünmez olduğu gerçeğidir.
  • görmek isteyene her zaman göz önündedir. çok da kasmamak lazım. ne efendilik çok büyütülmelidir, ne piçlik. insan arasınlar.bulurlarsa hepsinden bir tutam vardır.
  • beyler artık bi karar verin. o piç dediğiniz tipler en azından bi konuda dürüst. açıktan derdi tasası belli hepsinin: kadın

sizin derdiniz tasanız gayeniz nedir? kadınları tavlamaktan daha yüce bi yaşam amacınız varsa ne diye sol frame bu konuda ağlama duvarı gibi?

yok öyle hem ayranım dökülmesin hem de tatsız olaylar yaşanmasın
hesabın var mı? giriş yap