şükela:  tümü | bugün
  • shimdi hatirladim yilbasinda herifin biri kafamdan assgi boca etmishti bunlardan birini.ben de ilk ozaman annamishtim ne kadar pratik oldugunu...
  • kullanım kulavuzu verseler yanında,yada biz salak olmasak..ben üstünü çekip koparırken,villageli 2000 adlı şahsiyet yarısını püskürttüydü bunun..soora su oldu zaten..bi daha denenilesi içten gelmiyen içki..
  • ilk gördüğümde olayını anlamayıp açmak için iki saat kastıktan soora içip de fazla hazzetmediğim olay.
    hiçbişeye deişmem kutu birayı..
  • guzel, ancak bitmedi mi atmak zorundasin. bir de damlatiyor inatla.
  • ve diğer tüm ürünlerin aksine, ekonomik de değil. yani; genelde bir satış stratejisi olarak uygulanan miktar artırıldıkça birim fiyatın düşmesi uygulaması burada kullanılmamış! "nası yani" diyecek olursanız 10 adet 50cc kutu efes'ten daha pahalı bu meret. dibinde kalması da cabası... ama herşeye rağmen ilginç ve denemye değer!
  • souk alınması gereken bira çünkü dolapta soutmak filam ayrı bi dert
  • tadi cok guzel.begenilerimi topladi hemen uzerinde.ayrica arkada$larla cekerken ''2 fici ictik 3 fici ictik'' geyigi ve tribi de yapilmaya elveri$li ama yaninda yine de tedarik $i$e veya kutu $art.tek ba$ina olmaz..
  • sanki bira 5 litre ama alkol orani bir sisedeki kadar
  • hemencecik bitirilmesi gereken, aksi takdirde gazı kaçıp sidik kıvamına gelen bişii. şişenin yerini tutmuyo.
  • ficisinin $ekli cok ho$...tadi da gercek fici bira gibi...direk ortam birasidir...