• %7,5 değil %6,1 oranında alkol taşıması, nüvesinde fıçı biranın içim hoşluğunun bulunması itibarıyla extra ve dark versiyonlarına nispetle evleviyetle tercih edilmesi gereken.
    hem kafayı normal efes'ten biraz daha tatlı çakırkeyf yapıyor hem de lezzeti ağır gelmiyor.
  • mavi tenekede olanı her yerde bulunmayan çok süper içimi olan bir biradır. bana göre maltla birlikte efesin içilebilir 2 birasından biri. epey underrated kalmış ama ısrarla isteyiniz.
  • olmuş biradır.
  • tuborg gold içicisi olarak denediğim ve bu olmuş dediğim bira.
    içinde pirinç mirinç de olsa tadı ve kafası
    bana makul geldi.
  • türk bira tarihinin en iyi birası bu olabilir. bizim alkolik tayfamızın damak zevki çok kötü olduğundan gereken değeri görmemektedir. tekel bayinizden ısrarla isterseniz getiriyorlar. yoksa yok.
    (bkz: böyle bir şey olabilir mi)
    (bkz: kafa güzelken entry girmek)
  • son zamanlarda bu biradan içiyorum. sürekli mide problemi yaşayan biri olarak diğer biralar gibi midemi rahatsız etmiyor. nedenini bilmiyorum bana iyi geliyor. bir ara amsterdam'a sarmıştım ama acayip şekerli bir bira.içerken resmen şeker tadı geliyordu ağzıma. şimdilik fıçı extra favorimdir.
  • ilk kez içmeden önce yorumları okuyup heyecanlandığım kırmızı şeytan.

not: bomonti filtresiz fan kılap

edit:
    aramam, denk gelirse içerim.
  • ağız tadıma göre yüksek alkollü bira arayışımı sona erdirmiş underrated efes ürünü. umarım yeşil tuborg veya efes dark gibi saçma pazarlama stratejilerinin kurbanı olmaz. geç buldum, erken kaybetmeyeyim.
  • (bkz: efes fıçı bira) piyasadan kalktıktan sonra tutunacak tek dalımız.
    lütfen, efes pazarlama grubu bu birayı bızıklamayın. az da satılsa rafta dursun.
  • benden daha fazla alanı olmayan bira. eminim. *
    ha bu arada, bebeğim oldu daha ilk günden. valla dokunmayın buna ya.
hesabın var mı? giriş yap