• kasılmadık duyar bırakmayanlarda bugün.
  • rezalettir. net.
  • en büyük ayıbı allah yapmış aslında nasıl iki farklı cinsiyet yaratabilir ya böyle bir şey nasıl olabilir acilen duyarı kasılmalı
  • bunu duyar olarak adlandıranlar, derdini sikeyim diyenler oldukça bu ülkede kadın cinayetleri bitmeyecektir. hepsi aynı zihniyetin tezahürü. illa gidip bir kadını öldürmeye veya dövmenize gerek yok zihniyetinizi göz önüne sermek için.

aynı zihniyetin nispeten biraz insana benzemiş, biraz normale yakın bir çevrede yetişmiş ürünleri bu şekilde kendini belli ediyor, daha cahil ve alt tabakadan olanları da cinayet işleyerek. lakin temelde aynısınız. erkek halinizle derdini sikeyim demek kolay, kadın olsaydınız görürdüm ben sizi dolaptan bir kıyafet aldığınızda giyip giymeme konusunda tereddüt ederken.

ataerkil toplumun nimetlerinden faydalanırken ağzından salyalar saça saça konuşmak ne kadar kolay. aşağılık insanlarsınız hepiniz. bir erkek olarak hepinizden utanıyorum.
  • offff cidden bıktırdı artık bu duyarlarınız.

tanım: en kısa zamanda alıp deneyeceğim biralar.
  • oldu olacak toplu taşımayı da ayıralım. memleket iyice arabistan oldu. rezalet gibi rezalet.
  • efes pilsen kadar başınıza taş düşsün
  • son dönemde tadı bayağı bayağı bozulan efes pilsen'in yeni biralarıdır.

tutar mı bilinmez ama delikanlı'nın alkol oranı 4.8 imiş. saçma geldi. en az 5.5 beklerdim.

zilli ise millerseverler için düşünülmüş sanırım. akılcı deneme.
  • gayet dikkat çekici, on numara pazarlama taktiğidir. sen içme ulan ayı.
  • bunu bile cinayete bağlayanlar var. ne yaşadınız bilmiyorum ama çektiğiniz mal çok sağlam olsa gerek. biraz gevşeyin.
hesabın var mı? giriş yap