şükela:  tümü | bugün soru sor
  • projeleri neo platformu üzerinde ama nep-5 uyumlu neotracker wallet efx için uyumsuz.
  • neo blokzinciri üzerine konumlanacak bir mechanical turk ve yapay zeka projesi.

halen ico süreci devam etmekte ve bugün saat 16:00'da sona erecek. iconun ilk günü tokenlerin yaklaşık %50'si yüzde 10 bonus ile satıldı, ikinci turda ise beklenin aksine %16 civarı bir satış oldu. neo ve gas ile ödeme yapabiliyorsunuz.

icolarında toplam 14 milyon euro (18,4 milyon dolar) toplamayı ön görüyorlardı. an itibariyle %72lik bir bölüm dağıtılabilmiş durumda. toplam supply 650 milyon. yine ilk etapta bu tokenlerin yaklaşık %20'lik bölümü uzun süreli (sanırım 18 ay) kitli. markete %50 civarı tokenize olarak çıkmasını bekliyorum, bu açıdan yatırımcılarına erken kar getirebilir.

proje 3 fazdan oluşuyor, bunun ilk fazı mechanical turk alt yapısı ve betalarını görücüye çıkardılar, youtube kanallarında izleyebilirsiniz. projenin geri kalan 2 fazı ise yapay zeka ve market üzerine uygulamaları barındırıyor. oldukça hareketli bir ekipleri var ve hollanda menşeili oluşları bir artı.

web siteleri https://effect.ai/
    yine geniş bilgi için ince ve kalın 2 adet whitepaperi mevcut, okumaya değer diye düşünüyorum.
    önümüzdeki günler decentralized nep-5 exchange'i switcheo üzerinden alım satım mümkün olacak. gelişmeler bu başlık altında paylaşılmaya devam edecek.