şükela:  tümü | bugün
 • avusturya'da erdoğan'a destek mitingine katılacaklara tek gidiş bilet verme hayalleri kuran türk kökenli (!) avusturyalı vekildir. kimin vekiliyse dallama. avusturya'da türklere, müslümanlara saldırı olsa ilk taşı kimin atacağı belli oldu. siktirolup gitme hayalleri kuranlar bu dallamayla mektuplaşabilir.
 • kafayı sıyırmış adamlardan birisi daha.
  türk kökenli demişler ama sanırım köküne kibrit suyu karışmış.
 • demokrat geçinen tipik türk.
  avusturya da "erdoğana destek mitingine katılacak türkleri sınırdışı edelim arkalarından kimse ağlamaz" dedikten sonra :
  "bu konuda net bir sınır belirlemek istiyorum. bu tavrı diğer avusturyalı politikacılardan da bekliyorum. uyum ve tolerans örtüsü altında avusturya'nın demokrasi değerleri ile örtüşmeyen bir durumu kabul edemem." demiş ve demokrat geçinen tipik sığ türk olduğunu belli edercesine demokrasiyi, evrensel hakları, ifade özgürlüğünü falanı filanı neresinden anladığını göstermiştir.
  hay demokrasi diyen ağzını soksun eşekler arılar.
 • kendisinin de bir yabancı olduğunu, kökenini unutarak saçmalayan milletvekilidir. o sözleri bizler yıllardır ırkçılardan duyuyoruz kendisininde ırkçılara özenip bu sözleri söylemesi tepki çekince çark etmiş, sözlerinin maksadı aştığını. aslında kimseleri üzmek istemediğini belirterek geri adım atmıştır.
  zaten böyleleri dururken ırkçılara pek iş düşmüyor.
  http://www.hurriyet.com.tr/planet/23555747.asp
 • avusturya'da başlatılan okullardaki başörtüsü yasağına tepki veren martha bissman'a niye dincilere kullandırıyorsunuz diyen fetöcü, pkk'lı dangoz.

  https://twitter.com/…mez/status/1128901348668444674