şükela:  tümü | bugün
 • özgür owencan ordusu kadar mükemmel bir orduya katılma hakkı kazandığı için kendiyle gurur duyması gereken vasat yazar. ssg ile olan amansız mücadelemde en güvendiğim adamlarımdan olacak. himayem ve korumam altındadır.

  himaye no: 0095
 • ekşi sözlükte karşılaştığım en kibar yazar.
 • yun. dilemek, diliyorum.
 • *.

  zamanın tozu işte.

  hafızanın oyunları, belleğin birinin başladığı yerde diğerinin bitmesi ya da tersi, tarih meleğinin kanatlarını çırptıkça herkesin üzerine yayılan tozları ile kaplanmış avrupa'da başta eleni olmak üzere, jacob ve sypros'un hikayesi gibi... odyseuss gibi anavatanlarından yola çıkarak başlarına gelen her türlü melanete direnerek, sınırlardan, yollardan, savaşlardan, yıkımlardan geçerek yine de hayatta kalmayı tüm müşfikane halleri ile başaran üç kişi ve onların köklerinin devamı olan bir oğulun son derece dramatik konulu hali gibi..

  sıra triolojinin üçüncüsünde idi. bekliyorduk ama ustamız öldü, yetim kaldık.

  öyle bir şey işte.
  yetim gibi kaldık.
 • okuduğunu anlamayan fakat yinede yorum yapan yazarcık. yazdığım komplo teorisi entrymi anlamayan, anlama konusunda ağır sorunlar yaşayan über ötesi zihin özürlü kişi. ilgili entry:
  (bkz: #61729050)

  kendisinin bu entry için yorumu:
  (bkz: #61729234)

  şimdi bunu okuyup bu şekilde yorumlama yapabilmek için altta ki seçeneklerden hangisine sahip olmanız lazım?

  a) mal
  b) gerizekalı
  c) madde bağımlısı
  d) ergen
  e) cahil
  f) hepsi

  nick altına yazma sebebine gelince. mesaj kapalı. eğer açık olsa söyleyeceğim tek şey neye istinaden cımbızla cümle seçip hedef gösterme çabasına girdiği olurdu.
  ha bu şekilde kendini süper gerizekalı ilan edip tüm kaliteni gözler önüne seriyorsun.

  ayrıca baş sıkışınca hemen "çomar". ulan senin gibi zihniyette olan insanları topkapı'da kilosu 1tl'den satıyorlar. hadi güzelim, sikletine ve zekana göre yaşıtlarınla atış.
 • hakkında abuk sabuk şeyler yazılmış olan yazar.
  tanısaydınız inanın böyle konuşamazdınız.
  utanırdınız.. yani sanırım.
 • sozluk mustesnasi bir insandi..yokluguyla uzmustur.. bu 152 senede bir olan kanli super dolunaydan midir nedir cagrisimlar bi seyler durmadan..peh..