şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • ...... .... ....... ...... ..erkek başlıklarının vazgeçilmez yorumcusu.

edit: nefret kusmayı seven bir yazar.
  • karakterli, zeki ve çalışkan bir sözlük yazarı.

çok iyi okullarda okumuş, iyi bir işi ve hayatı olan; dünyanın en sevimli ve iddia ediyorum ki en zeki köpekten daha zeki bir kediye sahip kişisi.

erkekler konusunda şanssız olsa da, sözlük yazarlarının çoğunun sırf mavi gözleri için uzun süre peşinden koşacağı kadar alımlı bir arkadaşımız.

finans konusundaki yorumları uzman yorumları olup, bu alanda meraklı olan kişilerin takip etmesi gereken yazar kişisi.

iyi ki tanımışım dediğim kişilerden..
  • üst edit: tüm tacizciler cezasını çeksin. ekşisözlük eflatun dua adlı yazarın tacizini onayladı. ekşisözlük hakaret ve tacizcileri böyle böyle adam edecek!

kendisi beni taciz(sözlü) eden bir yazardır. böyle insanlar nasıl olurda hala sözlükte barınabilir? üstüne çok ağır hakaretler eden ve üste çıkmaya çalışan bir insan. daha fazla tacize katlanamadığım için kendisini engelledim. taciz mesajlarını da duruma göre paylaşabilirim. sanırım kendisi pozitif ayrımcılığın hat safhada olduğunu düşünerek yaptığı tacizlerin de hoş karşılanacağını düşünüyor.

kendisinin karakterine yakışır bir biçimde (akp zihniyetli) kişilik sadece işine gelen kısımları paylaşıyor. beklediğim bir hareketti. ben ise tüm konuşmayı (yaptığı tacizleri) ifşa ediyorum. tüm o ağır tacizlerine rağmen sabır ile edepli bir şekilde cevap verdim ve hala edebimi koruyorum. attığı iftiralar da cabası.

pozitif ayrımcılık beklediği için de her yere ben kadınım yazıyor. kadın olman taciz etmeni meşru kılmaz.
    not: kendi söyleyene kadar kadın olduğunu bile bilmiyordum. (yazdıklarını edit'leyerek silmiş ve ikiyüzlü bir şekilde hiç bir yerde kadın olduğumu yazmadım ki diyor. yalancılığında bu kadarını görmemiştim, seviyesinin düşeceği yer kalmadı).
    taciz mesajları

tacizlerinden sonra mahkemeye vereceğimi söyledim, korkudan sildiği entry'sidir. haksız ve tacizci olduğunu kendisi de biliyor. yaptıklarının arkasında durmayarak sildiği entry'si alttadır.
    korkudan silinen entry
    tüm ekran görüntüleri buradadır, kendisini engellediğimden dolayı yeni attığı mesajlar bana ulaşmıyor.

edit: moderasyon entry'sini silmiş. nedeni ise benim eflatun dua adlı yazarın tacizine uğradığıma dair inceleme başvurusunda bulunmamdır. (bkz: ekşisözlük ekibi de eflatun dua adlı yazarın beni taciz ettiğini onaylarak entry'sini silmiştir). teşekkürler moderasyon ekibi. böyle tacize ve iftiraya devam edersen uçurulursun benden söylemesi.

doğru bir şekilde türkçe yazmayı dahi bilmeyen bir şahıs, ayrıca az seviye yahu. "yavrum" nedir?
    gelen mesajlar üzerine son edit: kendisine yakışan bu hareketleri başka yazarlara da yaptığı, kale almayıp prim vermemem gerektiği söylendi.
  • üst entrideki kişinin tüm taciz mesjlarını ve hakaret mesajlarını moderasona şikayet ettim.
    gerekli işlemler yapılacaktır.

edit: kendisi bana hakaret etmesine sebep olan bir entrimi sildirmiştir. entirnin silinme sebebi bana yaptığı tacizin ekran görüntülerini yayınlamam olmuştur. entride kendisine hakaret etmiştim gitmiş şikayet etmiş. moderasyona sildirmiştir.
    kendisine bana alenen hakaret ettiği sürelerde bayan bayan olduğumu söyleyen herhangi bir kelime mesajlarda görüldüğü üzere bulunmamaktadır. daha sonra bunu bilerek kadın aşağılama niyetiyle yaptığını farkettim (yavrum bu kadar da ağlanılmaz) ayrıca kendisi beni engelleseydi burada yazdıklarımı göremezdi. :))
    kendisine defalarca msj atmaması konusunda uyarmama rağmen kendisinin de ekran görüntülerinde de görüleceği üzere hakaret etmeye ve taciz etmeye devam etmiştir. alenen ortada zaten ilk mesajda kim hakaret etmiş? sen ? niye ? çünkü küfrederek taciz ediyorsun!
    çok ağlamışsın genç ama eğer seni sözlük atmaz ise tanımadığın halde( geçmişin çöplük, salya akıtıyorsun, tacizci gibi ) defalarca mesajlarında taciz ettiğin halde haysiyete edilen aleni küfürden akpli diyerek provakatif hakaretlerinden dolayı gerekli mercilere suç duyurusunda bulunacağım.

bu ülkede bir kadın bir adamı taciz ettiği gün güneş batıdan doğmuş demektir.
    yavaş yalan söyle yavaş söyle de altın üstün ayrı oynamasın.

yanlız burası sokağa benzemez. o yalanlarını kimse yemez. yememişler de bak...

hayatımda böyle saçma tiyatro görmedim. en kötü mahkemede görüşürüz ama ben senin gibi yalan dolan üstüne tehdit üstüne peynir gemisi yürütmem. tacizci adamı ifşa edeceksin ki böyle insanlar görsün. ne sandın sen küfrdeceksin ben yanına bırakacaktım ha! bu da sana ders olsun! kuyruk acını sözlükteki insanlara hakaret ederek dündiremezsin genç! böyle biri çikar rezil olursun. mağdur edebiyatçısı seni.
    kim yiyecek bu yalanları?

edit: msj atmanıza gerek yok arkadaşlar. tşk ederim herkese.
  • grubumuzda bir arkadasimiz. tanidigim kadari ile mantikli ve hanimefendi birine benziyor. taciz iddiasi olayindan daha sonra haberim oldu ancak sunu anlayamadim, olayi karsi taraf baslatmis ve bu ss'ler ile sabit iken nasil bu arkadas tacizci olmak ile itham ediliyor ve karsi taraf bir entrysi silindi diye bunu moderasyon da taciz oldugunu dusundu diye legal algi uretebiliyor? bu soruya yetkili bir birim cevap verirse sevinecegim bir sozluk yazari olarak.

tanim: gorunen durumda haksizliga ugradigi gorunen yazar kisisi.