• (bkz: #85199404) yazdığı şu saçmalığa bakarsak vicdansız biri. inşallah senin bir erkek yakınının yada oğlun olursa oğlunun başına böyle bir şey gelmez de bu söylediklerinden pişman olmazsın!

edit: şahsı yukarıda linkini verdiğim girisi dolayısıyla sözlük yönetimine şikâyet ettim. alenen suçu övüyor, maktule hakaret ediyor ve cinayet işleyeni savunuyor. bu vicdansızlık değildir de nedir?
  • bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan terbiyesiz yazar.
  • iyi kalpli, hayvansever, tatli mi tatli bir yazardir.

gecen gun sokak hayvanlarinin bokuna basmamak icin turkiye’ye gelmeyi reddeden ve muasir medeniyetler seviyesini bokla olcen bir arkadasa verdigi ayar ile gonlumde taht kurmustur.

bazilarina dokunmus ki; doldurmuslar buralari sacma sapan.
  • üstteki entri örneğimde de olduğu gibi kaynak da gösterseniz mesaj kutusuna yüklenerek bir çeşit taciz edilmiş yazar.
    bu konut sektörü milleti ne coşturdu be. kaynak gösteriyorsun haber sitesini beğenmiyor. hızını alamıyor bu sefer de hıncını nick altından çıkarıyor.
    edepsizliğin böylesi. neyse ben de kendisine sesleniyorum. tanımadığın insanların nick altından elini ayağını çekersen söz affedeceğim seni. adamı öyle cahil bulmuşum ki engellemişim. başka bir yazar uyardı sağolsun.
  • (#117265211)
    nasıl bir hırs ise nick altımda da tacizim devam ediyor. adam dm den bana rahatsız edici mesaj atıyor. sokak hayvanlarına sahip çıkan insanları entrilerinden bulup provake ediyor mesajla. onun için biz teröristiz. (tck:125/1) çünkü hayvan seviyoruz. dileğimi belirtip terbiyesiz olduğunu söyleyip engeli basıyorum sinirlenip nick altıma kusuyor. şu yazdıklarına bak. aslında kendi nick altına da yazılacağını olayın anlatılacağını düşünmemişti. haliyle mesajla insan rahatsız edip üstelik sen kapatsaydın mesaj alımını ben atarım diyerek bunun taciz olduğunun da farkında mı emin değilim. siber suçlar nedir? çünkü farkeden insan bunun suç olduğunu bilir. ekşiye şikayette bulunuldu. durum iletildi. (ahahaha yalancı felan diyerek anayasal suç işlemiş olduğun gerçeği değişmiyor. )

ha bir de üstelik yalancı diyerek hayvansever terörü diyerek hakaret ediyor.
    merak etme hocam ben gerekli derneklere senin için suç duyurusunda bulundum. buraya yazdığın "hayvansever terörü" laflarını entrilerin ekran görüntülerini aldım. gerekli yerlere mail attım. ekşi sözlüğe de bildirimde bulundum.

sen provakasyona gelme sakın bizim gibi insanlara hakaret etmeye, mesajla istediğin gibi taciz edebileceğine ve hayvan haklarını çiğneyebileceğini düşün. bakalım ne olacak?

edit: yazarın engeli az önce kaldırılmıştır. yazarın buraya yazılanların ekran görüntüsünü alabilmek için. tekrar engellenmiştir. ilgili yerlere de şikayette bulunulmuştur. son söyleyeceklerim budur. madem suç işlemek hakaret etmek defalarca nick altında provake etmek bu şekilde taciz etmek bu kadar kolay o zaman neyse bedelini ödersin. şimdi istediğini sonsuza kadar yazabilirsin. hatta bu nick altına hakaret değilmişçesine yazdığın her entri de işime geliyor. daha bir yapmaya çalıştığın "şey"in kanıtı oluyor benim için.
  • karakterli, zeki ve çalışkan bir sözlük yazarı.

çok iyi okullarda okumuş, iyi bir işi ve hayatı olan; dünyanın en sevimli ve iddia ediyorum ki en zeki köpekten daha zeki bir kediye sahip kişisi.

erkekler konusunda şanssız olsa da, sözlük yazarlarının çoğunun sırf mavi gözleri için uzun süre peşinden koşacağı kadar alımlı bir arkadaşımız.

finans konusundaki yorumları uzman yorumları olup, bu alanda meraklı olan kişilerin takip etmesi gereken yazar kişisi.

iyi ki tanımışım dediğim kişilerden..
  • sözlükteki ucuz kahramanlara ezdirilmeyecek kadar düzgün bir kadın yazar..
hesabın var mı? giriş yap