şükela:  tümü | bugün
  • efsane cuma kapsamında indirim yapıp 3000 liralık tableti (s5e t720) 2000 liraya indirip satması. benim gibi de bu tuzaga düşüp aldıktan sonra tabletin kutudan bozuk çıkması (ekran çalışmıyor).
    sonuçta 25.11.2019 tarihinde cihazı destek bilişim kadıköy'e bırakmam. orada arızayı zaten görerek teslim almaları.

cihazın 10 gündür serviste olması. 10 gün boyunca bana türlü numaralar çevirmeleri. telefonlarla kimseden bilgi alamamam. ne servisten ne merkezden bir cevap bulamamam. bu arada yanımda (destek bilişim kadıköy) telefonlarla birilerini arayarak görüşmeleri, cihazın seri numarasında sorun var demeleri. cihaz değişim cihaz gözüküyor demeleri. (ne yazık ki bununla ilgili kaydım yok)

7. günde cihazda arıza tespit edilemeyip bana geri verileceği söylendi. (bu arada online sistemde parça bekliyor yazıyor). ama cihazın hala nerede olduğuna dair bilgi verememeleri. aynı dün öğreniyorum ki 27.11.2019 tarihinde servis talebinin iptal edildiği. ama bana niye bilgi verilmediği belli değil.

10. günde donanımsal bir arıza yokmuş ama ekran kit parçası arızalıymış ve bu parçanın beklendiğini söylemeleri. o yüzden de değişimin samsung tarafından onaylanmadığını söylemeleri. donanımın tam kelime karşılığını sorduğumda ise "anakart filan" demeleri.

"hem donanım değil diyorsunuz hem parça bekliyoruz diyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz" dediğimde "böyle bozuk olarak cihazı size geri verelim isterseniz" demeleri.

koca samsung kimlerin eline kalmışsın türkiyede. yazıklar olsun. ayrıca destek bilişim kadar da kötü bir servis görmedim hayatımda. çalışmak istemiyorsanız o işleri yapacak çok fazla kalifiye eleman vardır merak etmeyin.

lanet olsun indirime kanıp da samsung ürün aldığım güne.
    kutudan ürünün bozuk çıkmasının ayıbı sana yeter samsung. 3 kuruşluk malın da senin olsun istersen. tamir edip bir daha satarsınız nasıl olsa gelecek sene.

bu arada koşulsuz iade hakkım hala devam ediyor. ancak benim derdim iade değil. yaşananların garipliği ve rezilliği. samsung kutudan çıkan ürününün bile arkasında duramıyorsa yazıklar olsun. kusura bakmayın deyip yeni cihazı vermeleri gerekir.

yaşanan gelişmeleri yine paylaşırız. bakalım ne olacak.