şükela:  tümü | bugün
  • meriçlerin, kadınlara saygı duyarken onları yüceltmek için sarf ettikleri efsane sözlerdir.

duyduklarımızı, bildiklerimizi burada kayıt altına alarak güçlü bir veri tabanı oluşturacağımıza inanıyorum. böylece meriç yaratığını tanımak, anlamak, onun hakkında bilmediklerimizi öğrenmek; ne yer, ne içer, nasıl çiftleşir, nereden uyur, nerede gezer, tüm bunları anlamak için güzel bir fırsat yaratacağımızı umuyorum.

meriç kardeşlerimizin de gelip kendi söylemlerini veri tabanına eklemelerine açığız.

arkadaşlar, mümkünde burada hiç kimseyi kadınlara saygı duydukları için aşağılamamaya çalışalım. meriçler ürkmesin.

"sorunu kadın/erkek diye ayırmak çok saçma. sorun insan!"

canım ya, nasıl duyarlı, nasıl ilkeli ve nasıl da kadınları insan olarak yüceltmeye hevesli, görüyor musunuz?
  • "ağbi kadınların istekleri çok basit, sevilmek istiyorlar".
    madem sevilmek istiyorlar neden türk dizisi tribinde yaşıyorlar?
    bunların bir de kadınları anladığını iddia edeni var, o daha beter.
    kadınların anlaşılacak bir yanı yok bana göre, ne istediğini kendisi de bilmiyor, kafasına göre mutlu olup kafasına göre kızıyor.
    çok da zükümde kadınların düşünce yapısı.

mantıklı olan vardır, olmayan vardır.
    olmayanda diretirse benden uzakta istediğini yapabilir, diretmezse ne ala.

mutlu etmek için de çalışmam, benim varlığım yetmiyorsa, mutlu olmak için benim özel bir şeyler yapmamı ve bunu görev bilinci haline getirmemi bekliyorsa yine zükümde olmaz, güle güle derim.

velhasılıkelam, ne ben değerliyim, ne karşımdaki, ne kendimi harcarım, ne karşımdakini.