• +lütfen ateş etmeyin , ben polonyalıyım.
    -neden o zaman o lanet alman paltosunu giyiyorsun?
    +üşüyorum.

-piyanist
  • "hayatlarından söz ediyorlar,yaşamış olmak onlara yetmiyor bir de ondan söz etmeleri gerekiyor. "
    godot'yu beklerken
  • "hayattayım orospu çocuğu!"
  • -size az çalışıp çok para kazanalım demiyorum; hiç çalışmayıp çok para kazanalım diyorum.
    -bizim siyasetle işimiz olmaz abi.
    kardeş payı
  • - abi bak gitmeyelim istanbul'a bunlar arıyorlardır bizi
    - bilemiyorum altan
    - valla bak poliste düşmüştür peşimize gitmeyelim he ne dersin
    - bilemiyorum altan bilemiyorum
    - bişeyi de bil be abi ya
    - bilemiyorum altan.

(bkz: her şey çok güzel olacak)
  • "birçok insan boşluğun farkında, ama umutsuzluğu görmek yürek ister."

(bkz: revolutionary road)
  • pezevengi öldür "1 cinayet", kızı al "2 adam kaçırma", kızı en az iki kişi sik "3 ırza tecavüz", her gece esrara takıl nerden baksan "4 içicilik", heriflerin cebinden paralarını al "5 gasp", bütün bu bokları yedikten sonra polislerin suratına bakıp "kusura bakmayın abi kaza oldu" diyemezsin, adamın götünden kan alırlar kamil kan! hadi kız orospu, ki bu ibneler bakireydi diyorlar, bakire kız nasıl orospu olur ben anlamadım gitti... off her şey karışık. neyse... karı orospu siktik, herif pezevenk öldürdük, paralarını aldık. demezler mi, 'ulan siz misiniz bu kentin zaptiyesi!' sikerler oğlum, hepimizi sikerler! off... amına koduğumun boksörü neler açtı başımıza!
    (bkz: gemide)
  • dinleyin ulan develer baba takımının da haracını kestik, bize karşı koyacak kimse kalmadı. benim attığım dikişi kimse sökemez, o kadar!

arnavut votkamla eriği çalıştır ulan!
  • kos'ta benim ben diyenin giremeyeceği koylar icin:

(bkz: alo tunç ben)
hesabın var mı? giriş yap