şükela:  tümü | bugün
 • indus danışmanlık'ın kurucu danışmanı.
  sırasıyla, istanbul üniversitesi'nde “sosyal bilimler avrupa ilişkileri” ve ingiltere’de ikinci üniversite olarak heriot watt university’de işletme okumuştur.
  yurtiçi ve yurtdışında uzmanlıklarını artırabilmek adına eğitimlere katılmış ve 17 yıldan beri çalışma hayatında olan yüksel tunç 7 yıldan beri sektöründe lider kurumlarla indus paylaşımlarında bulunmaktadır.

  anahtar kelimelerimizi de girelim; ışık, ayna, bilgi, kararlı, heyecanlı, sevecen, indus moru, patron, kendine güvenen, sempatik, yardımsever, paylaşımcı.
 • bugun dogumgunu olan can dostum. her seyimizi paylastigimiz, tadindan yenmeyen seker insan. tanidigi tum insanlara da yardimci olmak icin kendisini parcalamakta olan bu ozel uretim kisi ayni zamanda indus danismanlik'in`:https://eksisozluk.com/…r=true&rf=indus danismanlik`kurucu danismanidir.
 • motivasyon ve orta kademedeki yöneticilere liderlik eğitimlerini başarılı bir şekilde veren eğitmendir. diğer eğitmenlerin yapmacık tavır ve tutumları bu hanım ablamızda yoktur. ara not olarak ekleyim; efsun hanımın eğitimlerinde kompleksli kişilikler zorlanacaktır. kompleksi bırakıp eğitime girenler ise eksikliklerini görme fırsatını bulacaktırlar.
 • şirketimizin düzenlediği bir eğitimi kendisinden almış olmaktan ötürü çok mutluyum. 8 saati o kadar büyük keyifle o kadar dolu dolu geçirdik ki hiç gözümü ayırmadan , aklım başka hiçbir yere kaymadan, benim gibi bu tür ortamlardan çabuk sıkılan ve aklı e-postalarda kalma potansiyeli yüksek bir bünyeye dahi bunu yaptırabilen ilk ve tek kişi olmuştur kendisi!

  daha önce aldığım bir çok eğitim ve seminerlerden tecrübeyle söylemeliyim ki bu eğitimin farkı başladığı dakikada efsun hocamın sergilediği doğallık ve samimiyet ile kendini farklı kıldı . sanki çok eski arkadaşımmış izlenimi uyandırdı bende .

  çok zeki ,son derece iyi eğitimli, kullandığı şahane üslubu, sağduyulu, aydın , işi gereği olsa gerek çok dikkatli ve müthiş bir hafızaya sahip olması hem hemcinsim hem yaşıtım olmasından dolayı ayrıca beni etkiledi. beden dilini kullanırken bir yandan göz teması ile kendisini öyle bir dinletiyor ki verdiği örnekler, yaptığı tespitler işinin erbabı olduğunu gösteriyor zaten.

  anlattıklarıyla bundan önceki hayatım için farkındalık yarattığı, hayatıma dokunduğu ve bundan sonraki hayatımda da mutlaka izi olacağını düşündüğüm hocamla yolumun kesişmesinin bir tesadüf olmadığını düşünüyorum...

  not1: spoiler içermez
  not2: devamı gelecek