• "bilse yapar mı? yapar diyorsanız next, leave it, ignore him/her" diyen tatlış kadın. trabzonluymuş.
  • kendisinden bugün şirket olarak eğitim aldık. çok tatlı ve motivasyonu yükselten bi danışman.
    hayattaki renklerinizden falan bahsediyor, ben kırmızıymışım mesela.

kendisine hayatında başarılar diliyorum efenim.
  • indus danışmanlık'ın kurucu danışmanı.
    sırasıyla, istanbul üniversitesi'nde “sosyal bilimler avrupa ilişkileri” ve ingiltere’de ikinci üniversite olarak heriot watt university’de işletme okumuştur.
    yurtiçi ve yurtdışında uzmanlıklarını artırabilmek adına eğitimlere katılmış ve 17 yıldan beri çalışma hayatında olan yüksel tunç 7 yıldan beri sektöründe lider kurumlarla indus paylaşımlarında bulunmaktadır.

anahtar kelimelerimizi de girelim; ışık, ayna, bilgi, kararlı, heyecanlı, sevecen, indus moru, patron, kendine güvenen, sempatik, yardımsever, paylaşımcı.
  • bugun dogumgunu olan can dostum. her seyimizi paylastigimiz, tadindan yenmeyen seker insan. tanidigi tum insanlara da yardimci olmak icin kendisini parcalamakta olan bu ozel uretim kisi ayni zamanda indus danismanlik'in`:https://eksisozluk.com/…r=true&rf=indus danismanlik`kurucu danismanidir.
  • motivasyon ve orta kademedeki yöneticilere liderlik eğitimlerini başarılı bir şekilde veren eğitmendir. diğer eğitmenlerin yapmacık tavır ve tutumları bu hanım ablamızda yoktur. ara not olarak ekleyim; efsun hanımın eğitimlerinde kompleksli kişilikler zorlanacaktır. kompleksi bırakıp eğitime girenler ise eksikliklerini görme fırsatını bulacaktırlar.
hesabın var mı? giriş yap