• bu devirde eft'ye para veren akli basinda bir insan yoktur herhalde. beni sinir eden ulke icinde doviz gonderirken alinan yuksek ucretler. sanki yurtdisina para gonderiyormussunuz gibi swift ucreti aliyor.

dolarin neredeyse milli para birimimiz oldugu bugunlerde, artik yurt ici dolar/euro transferinden ucret alinmamalidir.
  • 2050? formasyon ücreti öderken 4.5? masraf kestiler. sonra bilgilerde hesap sahibi ve hesap no uyuşmazlığından dolayı (benim hatam) parayı iade ettiler. bilgileri düzeltip ücreti yeniden yolladım, bu defa da 7.5? işlem ücreti aldılar...

ilahiyat okuyanlara formasyon ücretinin kaldırılmasına değinmiyorum bile... (pardon bu başka konu)

hepsi soyguncu.
  • enpara diye bir şey duymayan yazarın ödediği ücrettir.
  • en çok da usd eft'si geldiğinde cinnet geçirmeme sebep olan ücrettir..
    gönderen ne ödüyor bilmiyorum ama ben hesabıma para geldi diye masraf ödüyorum ya valla helal sana ykb!

ha bir de eft ücreti ödememek için paket satan ama daha sonra birden paketin olmasına rağmen saat 16:00 dan sonra kol gibi eft masrafı ödeten banka olması da cabasıdır..
  • (bkz: enpara) kullanın. böyle sorunlarınız olmaz. gerçekten böyle bankacılık ta olabiliyormuş dedirtiyorlar
hesabın var mı? giriş yap