şükela:  tümü | bugün
 • konunun asıl başlığı şu olacaktı. "başka banka hesabıma para gönderirken yüksek eft ücreti vermemek için bilyoneri aracı olarak kullanmak"

  şimdi vakıfbanktan eft yapmak istediğimde 7 liradan başlayan masraf alıyor (en uyuz olduğum durum, bankanın masraf alması) ancak bilyonere gönderdim mi 2.25 alıyor. ben de önce bilyonerdeki hesabıma gönderiyorum, ordan da göndereceğim banka hesabına. tabi bunu kendi hesabıma para gönderirken yapıyorum. ha bilyonerden masraf almayan banka hesabınıza gönderdikten sonra sağa sola istediğiniz kadar eft yapın.

  zorunlu edit: iletişim çağı dehaları hemen gelmiş biz şunu bunu kullanıp eftye ücret vermiyoruz diye, ben de maaş hesabı olan bankamda veya bilumum bankada eft ücreti ödemiyorum. ancak oldu ki böyle bir ücretle karşılaşırsanız diye yazdım. bilgi olarak.
 • (bkz: kuveyt türk)
  eft ücreti alınmıyor.
 • gereksizdir.
  katılım bankalarını tercih ederim, zira işim düşüp şubeye gittiğimde de bomboş oluyorlar sürekli vip hizmet alıyorum.
 • enpara cepteteb ing turuncu gibi internet bankacılığı kullananlar eftye para vermez.* *
 • bu şekilde 7/24 eft yapabilirsiniz arkadaşlar, örneğin paralar vakıfbank hesabınızda ve saat 18:30, sizin bu parayı garanti'ye aktarmanız lazım, önce bilyoner,nesine,tuttur,misli'ye atıyorsunuz, 5-10 dk sonra çat diye bu sefer garantiye geri çekiyorsunuz, hop para garanti hesabınızda.

  hiçbir şirketin herhangi bir fraud/abuse kontrolü yoktu , hatta para yüksekse arayıp bomboş hesabınız olmasına rağmen mal mal bonus teklif edecektir bilyoner.