şükela:  tümü | bugün
  • ege'deki yunan işgali altında olan adalarımızın keçi otlatılan kaya parçaları] olmaktan çıkıp uğrunda savaşılabilecek vatan topraklarına dönüşmesini sağlayabilecek hareket.

    düşünün, her adaya beşer-onar nagehan alçı bırakıyorsunuz, bunların yanına birer adet de rasim ozan kütahyalı koyuyorsunuz. bu şekilde hem ülkemizin gelecek kuşaklarının rok-nagehan alçı kaynaklarını güvenceye alırız, hem de adalarımız daha bir değer ve mana kazanır.

    tabi bunların yavruları falan olacak, barınmaları lazım. allah'ın dımdızlak kayasında ne yapacaklar? üzülme ekşici, onun da çaresi var. bank asya'dan 3-5 milyon kredi çekilip her adacığa birer yalı yaptırılabilir. bu işin maliyetini de nagehan alçı çeşitli takvimler için fotoğraf çekimi] falan yaparak finanse edebilir.
  • yetmez ama evet dedigim onerme. stratejik olarak oralara daha fazla vatan haini birakip turkiye ile yunanistan arasinda bir bariyer olusturabiliriz.

    az daha ileri gidersek "survivor" gibi bir program yapip hatalarindan donmeye calisanlari halk oylamasiyla ulkeye geri sokabiliriz.

    guzel fikir. ben tuttum.