şükela:  tümü | bugün
  • bir süredir youtube'ta hoş seyahat vlogları paylaşan kişi. youtube kanalı

takip ettiğim ve gördüğüm kadarıyla sempatik birisiymiş, kaliteli bir espri tarzı var (ayrıca dövmeleri çok güzel).

youtube kanalı da henüz çok yeni, ileride popüler olur gibime geliyor.

başarılar ve iyi seyahatler diliyorum.
  • şu dakikadan itibaren müdavimiyim.
  • millenial hastalığı olan depresif takılmanın sosyal medyadaki karşılığı kişi. ilk takip ettiğimde ne güzel fotolar paylaşıyor demiştim, ne güzel ülke ülke geziyor, şehirleri paylaşıyor falan. ama altına yazdığı yorumları gördükçe bu kişinin paylaşımları sizin için bir kara delik olup, olan olumlu enerjinizi çekiyor.

normalde onun gibi bir hayatı yaşayanlar mutluluktan uçacakken, paylaşımlarda görüldüğü gibi gittiği yerler hakkında pişman, hayattan zevk almayan, intihara meyilli bir tip çiziyor.

eminim ki( daha doğrusu umuyorum) gerçek hayatta böyle değildir ama cidden böyleyse kendisine sabır diliyorum.

“niye takip ediyosun o zaman?” diye bir soru sorabilirsiniz, paylaştığı fotoların, gezdiği şehirlerin güzelliği yazdıklarını örtebilecek bir durumdayken, belirli bir aşamadan sonra bu olumsuzlukları görmek manasız bir hale geliyor. yani artık takip etmiyorum.

ama dövmeleri çok güzel.
  • videolarını keyifle izlediğim talihsiz vlogger. gittiği yerlerde başına gelen aksilikleri eğlenceli şekilde aktarıyor. potansiyelini iyi değerlendirirse youtuberlıkta geleceği var bence.
  • mösyö tahadan dolayı tanıdığım, twitterdan takip ettiğim güzel insan. gezelim görelim programı yapsa ekran başından kalkmam herhalde. ayrıca bilgi üniversitesi'nde sinema ve televizyon okumuştur. film zevkimiz benzediği için daha da çok sevdiğim kadındır. umarım bir gün yakın arkadaş oluruz kendisiyle.
  • --- spoiler ---
    üff bu ne kalabalık, hale bak, eminönü gibi yemin ederim
    --- spoiler ---
    gittiği her yerden şikayet ettiği seyahat vlog'ları ile gönlümü kazanan güzel ve samimi kız.
  • japonya vlogunu izledim; olayı şikayet etmek galiba. şikayet ederek sempatik olduğunu mu düşünüyor bilmiyorum ama havalı olduğunu sanıyorsa şikayetleriyle ve moduyla acayip itici ve sıkıcı görünüyor buradan.
  • az önce karşıma çıktı, kırmızı halı vlogunu izledim.

inanılmaz boş yapan bir insan. gereksiz söylenmeleri ve şikayetleri kendisinin komik olduğuna sirayet ediyor galiba.