şükela:  tümü | bugün
 • bir süredir youtube'ta hoş seyahat vlogları paylaşan kişi. youtube kanalı

  normalde tanımam kendisini, ancak uzun zaman önce bir ortamda kendisini gördüğümde "oha ne hoş kız lan" demiştim.** kendisiyle alakalı tek anım budur. takip ettiğim ve gördüğüm kadarıyla sempatik birisiymiş, kaliteli bir espri tarzı var (ayrıca dövmeleri çok güzel).

  youtube kanalı da henüz çok yeni, ileride popüler olur gibime geliyor.

  başarılar ve iyi seyahatler diliyorum.
 • şu dakikadan itibaren müdavimiyim.
 • millenial hastalığı olan depresif takılmanın sosyal medyadaki karşılığı kişi. ilk takip ettiğimde ne güzel fotolar paylaşıyor demiştim, ne güzel ülke ülke geziyor, şehirleri paylaşıyor falan. ama altına yazdığı yorumları gördükçe bu kişinin paylaşımları sizin için bir kara delik olup, olan olumlu enerjinizi çekiyor.

  normalde onun gibi bir hayatı yaşayanlar mutluluktan uçacakken, paylaşımlarda görüldüğü gibi gittiği yerler hakkında pişman, hayattan zevk almayan, intihara meyilli bir tip çiziyor.

  eminim ki( daha doğrusu umuyorum) gerçek hayatta böyle değildir ama cidden böyleyse kendisine sabır diliyorum.

  “niye takip ediyosun o zaman?” diye bir soru sorabilirsiniz, paylaştığı fotoların, gezdiği şehirlerin güzelliği yazdıklarını örtebilecek bir durumdayken, belirli bir aşamadan sonra bu olumsuzlukları görmek manasız bir hale geliyor. yani artık takip etmiyorum.

  ama dövmeleri çok güzel.