• turkiye'ye pimp kulturunu getirmeyi amac edinmis gibi gozuken, sarkısı nispeten guzel denilebilecek olan rap sanatcısı..
  • (bkz: çubuk)
  • (bkz: ozenti)
    (bkz: dejenerasyon)
  • parcayi ve de klibi begenmedigim ancak ayse hatun'a gore hakki yenilmemesi gereken kisi.gene klibi o kurtarmis hic yoktan izlenebilecek hale sokmus.
  • "hey dj" adli parcasina ilk maruz kalisimda "ulan ne geyik sozler, kim bunu soyleyen" dedigim kisi. sonradan kendi kendime dedimki "yav biz bu sozlerin benzerlerini senelerdir ingilizce olarak dinliyoz, geyik meyik demiyoz" dedim. sonra baktim ki, melodi kivrak, kikiydi, basiydi televizyondan sahane geliyo, ayse hatun onal da guzel soylemis, dudaklarini binbir renk boyamis, isiriyo dedim, onyargilarimdan kurtuliyim dedim, parcayi seveyim dedim. nelere alismadik, neleri sevmedik, bunu mu sevmiycez dedim. pozitif dusuncelere burundum.
  • adana demirsporun sag kanat oyuncusu kıvamında bir isme sahip olan adamcagiz.
    müzikle ilgili bi adam oldugunu sanıyorsa gitsin biraz müzik dinlesin önce.
  • kendisi dün gece bornova ooze bar'da takdire şayan bir sahne performansıyla kalbimi fethetmiş kişidir. anemi'yle birlikte numb yapmış, şahsi kanımca gayet başarılı olmuştur. ayrıca kendisinin "ceza türkiye'nin eminem'iyse bende p diddy'siyim" şeklinde bir açıklaması vardır.
  • 1 gün adlı şarkısının, sesinin ne kadar güzel olduğunu farketmenizi sağlayan türk rapper. ayrıca yakışıklı ve de karizmatiktir.
  • ooze barda dinleyici olarak bulunduğu bir gecede sage ile fotoğraf çektirdiği sırada kadraja soktuğum orta parmak hareketime gülücükleriyle karşılık veren şahıs.
  • ja rule sesi çıkarabilen beyaz bir rapperdır kendisi. * (bkz: bir gün)
hesabın var mı? giriş yap