şükela:  tümü | bugün
  • temmuz 2016 dan itibaren (son 1 aydır) yayın yapmaya başlamış türk fitness youtuber. ilk 2-3 videosu açıkçası itici geldi. sonra ne diyor bu mal dedim, siz de göreceksiniz... ağırmal değilmiş aslında *. izledikçe izletti...
    youtube kanalı tık.
    seçiciyimdir, yerli yabancı maksimum 10-15 fitness kanalı takip etmekteyim. mal mal türk youtuberların onbinlerce takipçisi var. bu arkadaş onların çoğundan açık ara daha bilgili ve aşırı motive ediyor. ayrıca amerika'da kas bilimi okuyormuş (bkz: kinezyoloji)
    savaş cebeci ile tek sürtüşmeyecek vücut geliştirme kanalı umarım bu olacak. at fava bekle. umarım daha fazla kişiye seslenebilir.
    bu arkadaşı izledikten sonra full body antremanı yapmaya karar verdim. sınavlar bitsin hardcore başlayacağım. bilale anlatır gibi, kafana vura.. vura.. anlatıyor. ilgili video için tık.
    ayrıca bir insanın bütün videoları mı eğlenceli olur?
  • çok sağlam bir kişilik, sevdim bu adamı. fitness ile ilgilenenler için yararı olabileceğini düşünüyorum. özellikle buradaki motivasyon videosunu izleyin. biraz dobra ve açık sözlü olması kişiliğini itici gösterebilir ama alakası yok. objektif bakarak izlerseniz adamı seveceksiniz.

ayrıca tavsiye ettiğim videolarına bakın:

steroid alma steroid iç

adam anatomi biliyor

asıl bomba bu video

muhabbeti çok sağlam bu adamın. videolarından izlediğim kadarıyla anladım tabii bunu, kendisiyle konuşmuşluğumuz yok. çok iyi bir çizgidesin dostum, tam gaz devam!
  • yeni bir zyzz doguyor. tam bir "come at me bro" vak'asi. izlenme oranlarina bakinca buralarda adini cok fazla duyacagiz gibi duruyor, tum vucut idmanlarina dikkat cekmesi acisindan sevindirici bir gelisme. bro splitlerden sonra artik bir total bro muz var hayirli olsun.
  • kabul çok ukala ama faydalı bilgiler veriyor. kendisini yaklaşık 2 aydır takip ediyorum öğrendiğim şeyler var. hatalı olduğu yerler de var ama örneğin salonda eldiven takanlara muhallebi çocuğu diyor, kendi adıma konuşmam gerekirse ellerim bir erkeğe göre çok yumuşak ve hassas 3 gün üst üste eldivensiz antrenman yapsam ellerim anında yara ve nasırlar ile doluyor yani her eldiven takan muhallebi çocuğu değil güzel kardeşim. faydalı işlerine gelirsek
    https://www.youtube.com/watch?v=lpkrfgfxbqo kas ekleme ile ilgili video
    https://www.youtube.com/watch?v=vcl7njt5pdk hit cardio ile ilgili video
    edit: egenin her videosunu sabırsızlık ile bekler hale geldim. adam sıkmadan çok güzel bir şekilde bilgilendiriyor bizi. muhallebi çocuğu muhabbetine kıl oluyordum ama brendan dan sonra o bile sempatik gelmeye başladı.
  • (bkz: ege cinel)

ilk başta itici gelebilir ama bir kaç videosunu ardarda izleyince adamın yapmacık olmadığını, hatta gayet samimi olduğunu anlayabilirsiniz. aynı zamanda fitness konusunda gerçekten donanımlı diğer kanallara göre. zaten kas bilimi eğitimi alıyor amerika'da. mabadından uydurmuyor anlattığı şeyleri. bilimsel takılıyor. güzel. ben çok sevdim bu adamı. umarım tarzını bozmaz takipçi sayısı arttıkça.

"hey heyy heyy...ege fitness is out, peace out!"
  • kendi icinde tutarsiz sanirim.

"fullbody" muhabbetiyle basladi ,uc ayda geldigi nokta; 3x10 gogus biceps. las vegas ta , antepli bayram hocanin programini yapiyodu en son baktigimda.
  • "abd'de kız nasıl tavlanır", "vegas'ta kız düşürmenin yolları", "abd'de kız tavlamak vs tr'de kız tavlamak" tarzı ergenlik kokan videolar çekmeye başlamış ve şahsımı soğutmuş genç.

isminde fitness geçen ve sağlıklı yaşamı desteklemesi gereken bir kanalda "vücut yapın, soyunun, gören kızlar düşer" seviyesinde bir anlayışı destekliyor. sen bunu dersen adam vücut yapmak için her yolu dener. steroidler dahil.

heyecanlı, fırlama bir tip belli ki. ama bu kadar sığ konulara girerek fitness çizgisinden kayıyor. içerik olarak nasıl bir kanal oluşturacağına karar vermeli.
  • vegas'ta kız düşürmenin yolları diye bir videosu yoktur. türkçesiyle "vegas'ta kız düşürmek ne kadar kolay" ve "bodybuilder bir gecede kaç kız tavlar" başlıklı ve dediği gibi düşürdüğü videoları vardır. cast falan da değil tabii, net düşürüşler :)

şimdi bunu steroid'e özendirmek olarak yorumlamak baya mallık. ki kendisi steroid'e karşı biri. bilimsel konuşmayı seven ve bu konuda da haklı bir arkadaş, bilime göre de vücut geliştirme yapanlar her zaman kadın-erkek ilişkilerinde daha avantajlıdır. olmayan bir şeyi söylemiyor yani. reality. bu gerçeği söyleyen her insan da zyzz falan olmuyor. genetiği ne olursa olsun her insan bu seviyeye doğal yollarla çıkabilir. etrafına, çevrene bi bak, kaç tane düzgün vücut görüyorsun. eğer dünya genelinde bütün spor yapmayan erkekler hapise atılacak ve üçgen vücut yapana kadar hapiste kalacak gibi bir kanun çıkarsa, evet o zaman steroid'e özendirmiş olur insanları:)
  • oğlum olsa utanacağım bir tip. kafası boş, şımarık aptal yeni nesillere örnek teşkil eden kazık kadar da bir adam. marketteki bir kadınla dalga geçen videosunu izledim, diğerlerine de bir göz atıp ağır mal olduğuna ikna oldum. insan boş olur da bunun bu kadar farkında olmaması, kendini matah bir bok sanması gerçekten tuhaf ve zavallıca lan. normal bi türke göre biraz daha kaslı ama amerikalı arkadaşı brandon'ın yanında çelimsiz bir ezik gibi kalan ve fırlamalıklar yaparak öne çıkmaya çalışan beyni ergen kalmış genç. tam bir boş teneke
  • (bkz: yaşayan internet virüsü)

bağdat caddesinde bütün gün babasının bmw'siyle dolaşan ergen tipi var bu bebede. primitif bir şekilde yaşayan kardeşimiz.