şükela:  tümü | bugün
 • kimsenin bir şey yazmamış olması beni şaşırttı.

  başarılı bir grafik sanatçımızdır kendisi. "aa ben bunu biliyorum yaa" diyeceğiniz işlerin sahibi. orijinalliğiyle de sempatimizi kazanmıştır. kendisi italya'nın milano şehrinde ikamet eder, bol bol çalışır, üretir, çakmalarına karşı savaş verir.

  bakalım kimmiş?
 • oldukca sempatik, instagram canli yayinlarinda her soruyu tek tek cevapliyor. ilerleyen yillarda basarilari ile daha cok karsilasacagimiz kesin.
 • kendisine soru sormanız durumunda birkaç saat içinde cevap verip, her zaman yardımcı olabileceğini söyleyen alçak gönüllü sanatçı arkadaşımız.

  izmir yaşar üni'den çıkmış olup, şu anda milano'da sanatın dibine dibine vurmaktır. her bir çalışmada biraz daha ileri giderek gurur kaynağı olmaya devam etmektedir. hatırladığım kadarıyla yaptığı bir çalışma sebebiyle, gucci'den özel teşekkür ve bir hediye almıştır.

  kendisine şans falan dilemiyorum çünkü ihtiyacı yok.
 • instagram iyi ki var. kendisini bi şekilde instagram hesabı üzerinden tanıdım, timeline'e düşmezse girip profilindeki işlere sık sık bakıyorum. baya iyi.
  şöyle kısa bi video çalışması vardı: ben ege işlekel
 • mükemmel işlere imza atan abimiz. kendisi hakkında pek fazla bir bilgim yok ama milano(?)'da yaşıyor ve ünlü tabloları günümüz popüler kültürüyle harmanlıyor.

  gucci gibi büyük markalar ile işbirliği yapmıştır ayrıca. ülkemizin son yıllarda verdiği en yetenekli insanlardan biri. takip ediniz, ettiriniz.
 • işleri gerçekten başarılı ama öyle ülkemizin son yıllarda verdiği en büyük yeteneklerden biri falan da değil. ayrıca instagram canlı yayınlarında gördüğüm kadarıyla pek eleştiriye açık biri de değil.
  her şeye rağmen yaptığı işleri taktir etmek lazım. yurtdışında tutunmak, iş deneyimi edinmek adına bana umut olmuştur.
  başarılarının devamını diliyorum..