şükela:  tümü | bugün soru sor
 • grafik illüstrasyon çalışmalar yapan bir sanatçıdır kendileri. acayip işler yapıyor, görme fırsatı yakaladığım ilk sergisi şahane idi, kendiside sohbeti hoş, ufku geniş bir bir insan. zamanla kendine has tarzının oturacağı ve olgunlaşacağı fikrindeyim. yakın zamanda yeni çalışmalarla bi daha yapsa da gitsek.

  yaptığı grafik ve illüstrasyon çalışmaları ile son dönemde adını güzel duyurmuş genç sanatçı. kendisine kayıtsız kalınmamış, ilgili çevrenin radarına girmiş, kitlesi oluşmaya başlamış belli ki..

  hakkında bazı linkleri şuradan buyrunuz.

  https://www.wannart.com/…la-genc-yetenek-ege-karan/

  https://www.altmuzik.com/…-karandan-kurgusal-kolaj/

  http://www.rocknshack.com/…-akimina-dair-8-calisma/

  https://www.instagram.com/egekaran/
 • türkiye’de asla ilgi görmeyen grafik dizayn ve enstalasyon alanlarında çalışmalar yapan ve bu alanların gelişmesi için uğraşan genç ve yetenekli grafik sanatçısı.

  profesyonel anlamda ilk sergisi olan ‘eski modern’ görülmeye değerdir. üstteki entryde çeşitli linkler verilmiş. takip edilmeli.
 • (bkz: buralar degerlenir)

  sanattan pek anlamasam da ilk entrydeki linklere goz gezdirdigimde calismalarini hos buldum. benim mezun oldugum bolumde okuyormus zaten. umarim psikoloji egitimi sanatini bir adim oteye tasir.

  tanim: ekspresyonist bir sanatci
 • balıkesir'de tesadüfen karşılaştığım sergisini gezerken tanıştığım ayakta kısa bir sohbet etme keyfine ulaştığım grafik sanatçısı. sergide kullandığı müzikler ve hikayelerin uyumu keyifliydi. bir sonrakileri merakla beklemedeyim...

  edit: ayrıca kendisi çok seksi birisi.