şükela:  tümü | bugün soru sor
  • uzaydan görülebilen tek otobüs durağı..
  • dün saat 6 civarlarında otobüse bindikten sonra, otobüsün içindeyken çankaya ilçe karakoluna götürdükleri durak. 12'ye kadar karakolda kaldıktan sonra kıbrıs'a giden uçağımı kaçırdım. melih gökçek'e burdan selamlarımı iletirim. finalime de siz girersiniz artık melih bey.
  • sıraya giren insanların alfabenin tüm harflerini yazabildikleri otobüs durağı. n,m,w harflerinde inanılmaz bir başarı söz konusu. yeni denemelerimiz devam ediyor bizi izlemeye devam edin.
  • ankarada başlayan ring eziyetinden payına düşeni almış durak. artık kızılaydaki durakta efsane kuyruklar oluşmamaktadır. yerini 30125 nolu tıp fakültesi durağına bırakmıştır. azalan servislerden ötürü vatandaş 346 dikimevi ege mahallesi otobüsüne yönelmiştir. yakında şanını duyacağımız duraktır kendisi.
  • insan kuyruğunun bazen üç tur attığı otobüs durağı, durağıydı. şimdi nasıl bilmiyorum. solcular çok eylem yaptı bu durakta, kart basmadan geçiyorlardı polis direkt karakola gönderiyordu otobüsü. bu solcular harbi mal oluyor bazen, polis karakola götürmek istese ortalığı yıkar bağıra bağıra ama otobüse kendi biniyordu. polis de bi şey demezdi, iyice tıka basa dolduğunda şoföre şu şu karakola çek ben arkandan geliyorum derdi. şoför kapıları kapatır devam ederdi.

eski solcular eski otobüslere binip gittiler.