şükela:  tümü | bugün
  • bayraklı ilçesinde adliyenin arkasına inşaa edilecek proje.
  • bayraklı sahilinde folkart towers ile birlikte yükselecek iş gyo projesi. lansmanı uzun zamandır bekleniyordu. 83 metrekare evlerin (ofis te olabilir bilemedim) fiyatı 295 bin usd olarak açıklanmış.
    tepekule, hitay, folkart towers, bayraklı tower ve sunucu plaza ile birlikte sahil şeridinin silüetini tamamlayan eksik halkalardan birisi idi.
  • hemen yanı başından körfeze kahverengi/siyah arası renkli dere akan eşsiz betonarmik yükselti.
    aynı zamanda alışveriş merkezi içerecekmiş.kat planları ve kule manzaralarını içeren resimlerden anlaşıldığı üzere izmirimizde uzun süredir eksikliği hissedilen sıcacık yuvalardır bunlar.haydan gelenleri saçacak yer bulamayan izmir snobunun, manhattan'da yaşama sevdasını izmir'e taşıyan nefis fikir.
  • emre arolat tarafindan tasarlanmistir. bayrakli sahildeki sabah binasinin arkasinda yer aliyor.
  • an itibarı ile tepesinden alevler ve dumanlar yükselmekte olan yapı.
    giden ambulansların tedbir amaçlı olmasını umuyorum.
  • yaklaşık iki saattir en üst katındaki yangının söndürelemediği yapı.
  • canli canli gordugum kadariyla yanginin ciktigi yer, mudahale edilmesi hayli zor bir yere benziyor.

yanindan gecerken inanilmaz bir ugultu vardi(bkz: yangin sesi). yangin cok buyuk. asagida cok sayida itfaiye olmasina ragmen bir tane arac mudahale diyordu. o hortumdan cikan su yangina varmadan buharlasiyordur zaten.

umarim. can kaybi yoktur.
  • avm kısmı açılmış olan mekan.4 katlı açık güzel bir yere benziyor.en güzel yanı lokasyonu her yere yakın tam ortada.özkanlar semtine komşu bayraklı bornova yanında gökdelen bölgesinde.

avm içinde şuan eh denebilecek çeşitlilik var.şuanlık yemek bölümü biraz az ama daha yeni olduğundan belki artabilir.kendisine türkiyede olmayan yada az olan markaları getirmesi güzel giderdi ama pek gözlemleyemedim.giyimdede lcw de facto tarzı yok diğerleri iyi gibi ama keşke h&m olsaymış çok yakışırmış.
  • avm si tırt olan bina. bir sürü reklamı yapıldı merak edip gittim. farklı hiç mağaza yok. ben de ne bekliyordum bilmiyorum ama daha elit bir yer ummuştum sanırım. koton, adl, hotiç öeeh geldi. aynıları point bornova da var zaten cicim. forum bornova ise sosyal mekan olarak hala favorim. buraya sanırım en fazla starbucks için uğrarım kahve içebileceğim en yakın şubesi burda.( folkartın altındakini saymazsak)
  • farklı mağaza arıyanlar acaba ne arıyorlar.
    ne yani adamlar louis vuittonmu getirsin guccimi chanelmi getirsin.izmirde olmayan 2-3 mağaza getirseler yeterliki içinde özellikle yeme içmede cafe tarzında var 2. kat olsun muranos olsun big chef hayal kahveside güzeldir.

pointteki mağazalar forumda yok mesela ne hm ne armani ne under armour ama kalkmış forumun başlığına pointteki mağazalar yok diyormuyuz?
    forumun açılalı 15 sene oldu artık çürüdü evime yakın olmasına rağmen gitmeyeli aylar oluyor birilerinin hala sosyal mekanıymış peh.

zaten sizin gibiler anca starbucksa gidip çok biliyorum havalarıyla saatlerce oturur avmnin başka yerini kullanmaz ama böyle gereksiz salça olur.

daha yeni açılmış 1 ayı bırak 3 hafta olmamış daha tadilatta ve açılacak bir sürü mağaza ve marka varken kalkmış böbürleniyor.adamlar hiç yoktan bir yere avm yapmış yatırım yapmış yoktan var etmiş ama işte böyle kasıntı tipler gelip kasım kasım kasılıyor.sen gelme hadi naş.