• www.eusozluk.com
    www.sozlukege.com dan sonra açılan yeni ege üniversitesi sözlüğü. diğer ikisi tamamen işlevini kaybetmiştir. bu yeni sözlük ise kendi reklamını şu anda stickerlar sayesinde yapmaktadır. sol frame de akıcılık var. inşallah sonu diğerlerine benzemez.
  • eski bir ege üniversitesi mezunu olarak, katılıp destek olacağım sözlük. şu an genelede ege üniversitesi ile alakalı başlıklar ağırlıkta. zaten hepi topu 30 yazar ve 200 civarı entry var.
  • ege üniversitesi öğrencileri tarafından kurulmuş yeni bir sözlük klonu.

http://www.egesozluk.net/

yıllar sonra gelen edit: http://www.egesozluk.org/ olanı da varmış, net olanı artık aktif değilmiş. öyle dediler.
  • ege üniversitesi gibi büyük bir nüfusun, kalıcı bir sözlük hasretine son verme çabasına girmiş oluşum.
  • umut vaat eden üniversite sözlüğü. sonunun diğerleri gibi olacağına pek inanmıyorum güzel adımlar atılıyor ve yazar kitlesi bilinçli. ne diyelim umarız sağlam bi şekilde ilerleyip büyürler.
  • üzgünüm ama işe yaramaz sözlük. tdk sözlük olmak istemediklerinden filan değil... tematik mode kullanılamayacağı konusunda fikirleri yüzünden. sözlük için bir şeyler yapmaya kalkmayın, en azından kelime filan girmeyin. çünkü interaktif oluşumlarından dolayı istemiyorlar öyle şeyler. kendi aleminde takılan sözlük.
  • şu sıralar ege'de tekrar canlanmış sözlük. aslında şu sözlüğü ege üniversitesi hakkında daha bilgilendirici yazılar ile doldursalar bir farkları olur okunurluğu artar ama tabi kendileri bilirler.
  • 2015 - 2016 yılları arasında yazar olarak destek olduğum ve çoğunlukla ege üniversitesi öğrencisi bir grup bireyin aktif olarak kullandığı sempatik bir sözlük idi. bornova'da sözlük yazarları zirve yaparak toplaşır, çay, kahve, bira eşliğinde sosyalleşirdi. ben çok beğeniyordum ve güzel arkadaşlıklar edinmiştim o zamanların ege sözlüğü ile.
  • ege üniversitesinin yaşayan sözlüğüdür, ege üniversitesi kalabalık öğrenci nüfusuna sahip olmasıyla birlikte kendisine ait bir sözlüğünün olmayışı neticesinde ortaya sunulan sözlüktür. bilgili kişilerin olması da cabasıdır .
  • ege üniversitesi öğrencilerinin çaba ve katılımlarıyla oluşmuş özgür bir platformdur.daha yeni kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede ilgi görmüştür.haa bir de başlıkları kız, entryleri deniz, sol frame hem kız hem deniz kokar.kısaca ege sözlük candır.
hesabın var mı? giriş yap