şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle kelime sınırlaması yüzünden başlığı kısaltmak zorunda kaldım, özür diliyorum. neyse, konu bu değil, konu şu ki, bugun bir yakınımı ziyaret amaçlı gittiğim ege üniversitesi hastanesinde görevli olarak çalışan asistan doktor hanımefendiye karşı beslediğim nadide duygular. kendisiyle göz göze geldiğimiz an sanki dünya durdu, saat işlemez oldu. kontrol amaçlı odaya girdi, bende tam o sırada yayılmış bir şekilde sandalyede oturuyodum, bir an bana baktı sonra hastaya döndü, yapması gerekenleri söyledi, tekrar göz ucuyla bana baktı ve odadan çıktı. yani aramızda bir his olduğunu hissettim. sonra kalktım reçeteye baktım belki ismi falan vardır diye ve ismini buldum tabiki de. bu saatten sonra ne yaparım bilmiyorum ama asistan hanıma karşı platonik duygular içinde olup kendisiyle acayip ciddi düşünüyorum. eğer bunu okuyorsan güzel doktor hanım beni bul adım garavel !

    sözlük yardım et lan napayım ben..
  • göz teması kurarak insanlarla konuşan doktor kızdır.

    2 kez göz göze geldiğiniz her kadın size yanıp tutuşuyor diye birşey yok genç arkadaşlar.
  • bir çok güzel kızda olduğu gibi onlarca erkeğin ciddi düşündüğü kız için açılmış rezil başlık. abarttınız artık. bu yaptığınız sapıklık.
  • kız arkadaşım daha pratisyen doktor, fakat bir gün asistan olduğunda kendisi hakkında böyle başlık görürsem sevgilimin ağzından entry sahibine mesaj atar sonra da onun götünden kan alırım. net. böyle abazan başlıklar açarken iki kere düşünün.
  • izdivaç programlarıyla bu kadar taşak geçilen bir platformda böyle başlıkları görünce inancımı kaybediyorum . ne farkın kaldı senin esra erol izleyen halime teyzeden..