şükela:  tümü | bugün
  • ege endustri imkb hisse senedi kodu.
  • son bir yilda 18.2'den bugun itibari ile 92.7'ye cikmis hisse senedi.
  • muhteşem bir bilanço açıklamıştır. yarın uçuşa geçmesini bekliyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
  • açıklanan vergi beyannamesinde yine muhteşem bir bilanço açıklayacağının sinyallerini vermiştir. inşallah 21 ağustos'ta kadar memleket biraz sakin durur da, biraz yüzümüz güler.

yatırım tavsiyesi değildir.
  • bilanço yine muhteşem. yatırımcısına hayırlı olsun, bol kazançlar.
    yatırım tavsiyesi değildir.
  • bir kişi de yazmamış. ege endustri ve ticaret a.ş.'nin borsa'daki hisse kısaltmasıdır.
  • gözdemdir.

yılbaşı ikramiyesi bana çıksa bile aklım bundaydı. paranın 3'te birini buna gömecektim.

(bkz: #65124393)

entry'yi yazdığımda 224,2 tl imiş. yılbaşı ikramiyesini 2 ocakta alsam o gün 229 lira imiş. bugün 261 lira. neyse bu akşam sayısalı bilirsem çıkanın 3'te biriyle egeen alacağım. yazayım da uğuru kaçmasın hissenin 300 olunca editlerim.
  • günü rekor seviyesi olan 367,600 tlden kapatan ve bu yıl yatırımcısına hisse başına 22tl temettü dağıtacak hisse senedi.
  • bu yıl en yüksek 472 tl'yi görmüş hisse senedi. lot fiyatı gerçekten dudak uçuklatıyor. neden bölünmediğini bilen yeşillendirirse sevinirim.
  • şirketin düşük sermayesi sebebiyle 1 lot fiyatı an itibariyle 482,40 tl olan hisse senedi.

aynı amanda ederi hak ettiği değeri bulmuş olup olmama konusu tartışmalara her zaman açık olsa da güzel fiyat ve özsermaye karlılığına görece olarak uygun bir piyasa değeriyle sahip olunan bir hisse senedi.