şükela:  tümü | bugün
  • hakkında şu şekilde bir giri bulunan firmamsı.

(bkz: #67583228)
  • kendilerine site tasarımı yaptırdım gerçekten ilgili firma üstelik iş bitmesine rağmen desteklerini kesmiyorlar bir sorun olduğunda mutlaka yardımcı oluyorlar. çekinmeden iş yapabilirsiniz.
  • başlığı altında paralı entrylerle reklamı yapılan, daha önce imza attığı rezaletlerin bu şekilde unutturmaya çalışan ve hakkında yazılan olumsuz entryleri çaktırmadan silme çabalarında olan bayağı işler peşinde amatör firma.

bu başlıkta çok sayıda olumsuz entry vardı. ancak bunların hepsi çaktırmadan çaktırmadan farklı tarihlerde silindi. ardından 19 nisan 2017 egegen iş görüşmesi rezaleti başlığı açıldı. ancak o da çaktırmadan çaktırmadan siliniyor. biraz incelerseniz ne kadar bayağı işler peşinde olan bir firma olduğunu görürsünüz. çıkıp özür dilemek yerine yaptıkları işlere bak. bir akıllı sizsiniz çünkü.
  • daha önce adını duyduğum ama böyle kalitesiz olduğunu bilmediğim firma.

gerçekten de burada reklam entrysi yazdırmış bu adamlar. nereden anladık? firma ile çalıştığını söyleyen belkiyarin, asosyalvarlik ve bayfierce nickli yazarlar ne hikmetse seranem adındaki aynı marka kozmetiği kullanmışlar.

bayfierce nickli yazarın şu entrysine bakarsanız duş jeli başlığında seranem markalı bir ürün için link verdiğini görürsünüz.

asosyal varlik nickli yazar da aynı markanın yüz temizleme jelini kullanarak şu entryde link vermiş.

belkiyarin nickli arkadaş da şu entryde aynı siteye link veriyor.

ayrıca bu yazarların entrylerine bakarsanız google'da sözlüklerden alınmış birer cümlenin doğrudan kopyala yyapıştır olduğunu görebilirsiniz.

yani egegen adlı firma böyle ucuz oyunlarla biz ekşicileri mi kandırmaya çalışıyor. şu yaptığım araştırmayı herkes 1 dk'da yapıp sizin reklam entry aldığınızı görüyor. pimapenci yazarın şikayetini görünce abartıyor sanmıştım ama siz hakikaten bayağı imişsiniz arkadaş ya.

ayrıca şu seranem midir, dermadolin midir nedir onlar da okuyorsa burayı şu firmayla çalışmaktan vazgeçsin. :)

edit: aha rezalet büyüyor valla. bu arkadaşların link verdikleri dermadolin sitesinin başlığına gideyim dedim. daha biraz önce başlık açılmış ve yine link verilmiş. bu sefer binaen nickli arkadaş link vermiş. arkadaş da aynı bunlar gibi birer cümlelik kopyala yapıştır tanım entryleri bulunan bir arkadaş. aha da entrysi.

edit 2: şu dermadolin sitesinde sattıkları seranem markasına bakayım dedim ta tammm. orada da aqrozom nickli yazar aynı şeyi yapıyor. onun da yine entryleri birer cümlelik kopyala yapıştır tanım.

yani özetle ekşi sözlük pimapenci arkadaşın uğradı rezaletin ve diğer yazarların entrylerini silip duracağına bu arkadaşları sözlükten uçurmalıdır. bir yere kaçmayın arkadaşlar hepsinin ekran görüntüsü alındı. silmeye kalkarsanız veya olur da bu entrym silinirse bu olanlarla ilgili bir başlık açıp öyle duyururum. yemişsiniz bir halt, entry sil diye ekşiye yalvarıp duracağınıza kabullenin.
  • son entrylerinde 7 tane reklam linki olan ve satılık sözlük hesaplarından olduğu açıkça belli olan hesaplar satın alarak kendini savunmaya devam eden şirket.

şimdi hemen yukarıdaki yazı dediği için arkadaş beni kastediyor. ama işe alınmadı dediği şahıs ben değilim o başka bir yazar arkadaş. ben o yazar arkadaşın açtığı rezalet konusunu takipe almıştım. o zaman baya entry de vardı. hepsini bir bir silmiş sözlük. bu da tabi ilgili yazar arkadaşın iddiası. netliğini teyit edemem. sonra bu yazar arkadaş tekrar entry yenileyince olay yeşilinin yanmasıyla haberim oldu.

şimdi arkadaşın anlattığına göre olayları bildiğim için firma şöyledir, yazar arkadaş böyledir, yok iyi ki işe alınmamış veya alınmış diye işkembeden sallayacak değilim burada. ancak görünen köy de kılavuz istemez. firmanın ekşi sözlükte kullandığı reklam hesapları var, bir önceki entrymde kanıtladım bunu. zaten benim eleştirim de bunaydı. firmayı savunan ekşi hesaplarının hepsinin aynı firmaların sitelerine link verip aynı kozmetik ürünlerini övmeleri tesadüf olamaz. madem bu kadar yazar hesabın var kardeşim. yap bir açıklama hayır öyle olmadı böyle oldu de. ya da yanlış anlaşılma oldu özür dileriz de. ya da biz haklıyız lan olay şöyle şöyle gelişti de. ne diye burada ucuz numaralara başvuruyorsun.

ama ben 13 senedir çalışıyorum diye şirketin sözcülüğünü yapan arkadaş da şirketin başlığı altında kendisini savunan diğer arkadaşlar gibi parayla entry satıp link giriyor içine. yani egegeni savunan entrylerin tamamı paralı entry girişi yapan sözlük yazarları. bu durumu entrylerinde verdikleri linklerden anlayabilirsiniz zaten. zaten bu durum bildiğim kadarıyla ekşi sözlükte yasak ama egegen'in ekşi sözlük kurallarını salladığı da yok anladığım kadarıyla, o kadar prensipsiz, o kadar düşük kalitede bir firma. düşünün artık. (önceden böyle düşünmüyordum bu firma hakkında, bu durumu bozmamaları için olayı sahiplenmeleri gerektiğini bokunu çıkararak üstünü kapamamaya çalışmaları gerektiği konusunda uyardım. çünkü böyle kendilerini düşük seviyede göstermiş oluyorlar.)

şimdi sözüm, ben olayın hiçbir yerinde yokken gördüğümü yorumlamışken üstteki yazar arkadaş diye bana laf giydirmeye çalışan dümbüğe. lan dümbük, benim söylediğim şey işe alınmış alınmamış meselesi değil. firma kendini güzellemek için reklam entrysi giriyor bu kadar basit. bunu anlayamacak kadar gerizekalı olmadığını düşünüyorum. çünkü sen de bir reklam hesabısın.