• eskiden taşoda konserlerinde dinlediğimiz sanatçı. malesef taşoda artık yapılmıyor.

yaptığı 5 dakikada 9 manga şarkısı çok iyi olduğundan manga da rt'lemiş. eline sağlık.
  • youtube'de, bilinen şarkıların cover'lerini yapan biri.

4 dakikada 11 mfö şarkısı

edit: edis'in geri vokalisti olabilir, instagram öyle diyor.
  • efsane şarkıları olan underrated sanatçı.
  • türkiye için önemli bir sanatçıdır.

yerel piyasada mainstream olmayan bir tarzla varolması, türkiye için özgün parçalar üretmesi ile takdirimi kazanmıştır. aynı zamanda vokal tarzı ve ses rengi de gayet etkileyicidir. yolun açık olsun.
  • böyle yüksek enerjili bi rockçı dinlemeyeli epey olmuştu. ölmek istedim şarkısında fatih erdemci kalitesi hissettim diyebilirim. spotifyda dinlediğim 5 şarkısının 5i de iyiydi.

bu şekilde kalitesini düşürmeden giderse patlamaması mümkün değil diye düşünüyorum.
  • bugün kadıköy dorock xl'da ilk konserini verdi. bir sürü dev ismin konserine gittim ama neredeyse hiç birinde bu enerjiyi yakalayamadım ben. konsere ara vermemesine ve çok üst notalardan zor şarkılar tercih etmesine rağmen hiç mi düşmez bi insan? ben ilk defa canlı performansı stüdyo kaydından iyi olan birini dinledim. ilerde türkiyede rock'ın temsilcilerinden biri olacağına eminim şimdiden. bu enerjisini, yaratıcılığını ve mütevaziliğini hiç kaybetmeden zirveye yürür umarım. seviyoruz. evet.
  • yarın single'ının klibi youtube'a geliyor :) (aslında bugün, yani 23 nisan. neşe doluyor insan. falan.)
    ahanda teaser'ı
    egemen akkol - kıyamet (teaser)

bugün dinlemek isteyenler de spotify'a.
  • daha önce yarım şarkısını dinlemiştim ama (bkz: bana bi yolunu bul) ilk kez karşıma çıktı, her şeyiyle çok güzel olmuş emeklerine sağlık. işi bilenle bilmeyenin çok net fark ediyor olması mutlu ediyor, misal bu şarkı “ben olmuşum” diyor
  • (bkz: #159189126)

bi de bu var spotify

200 ile giderken dinlemelik.
  • geleceğin teomanı.

2-3 yıla kopar gider. eğer sıkı çalışırsa türk rockının zirvelerinde olmaması için hiçbir neden yok.
hesabın var mı? giriş yap