şükela:  tümü | bugün
  • ayetleri, ezanı insanımız anlasın diye turkcelestirmek icin ugrasan ataturk'e sovenlerin oy verdigi partinin bakanının yaptıgı ayıp.

https://twitter.com/…ar86/status/445985987471364097
  • twitter'daki aktrolleri bile atarlandırdığına göre sonar'a tavsiyem beşer puan daha düşmesi.

söz konusu meselenin sonuçlarını düşününce rte iki türlü de zora girecek, kabul edip kısanın partiden ihraç talebinde bulunursa doğrudan tapelerin montaj olmadığını kabul etmiş olacak.

eğer ihraç talebinde bulunmazsa da tapelerin doğru olduğunu bilen kesimin desteğini yitirme riski var.

her iki durumda da tapeler henüz hiç duyulmayan yerlerde dinlenip ulaşması en zor kitlenin sınırlarını zorlayacak.
  • metehan demir'in espri tarzına bayıldığım kayıt. aydın doğan maydın doğan iyi trollüyor
  • kurân'ın en yerdiği ve karşı olduğu eylemin egemen bağış tarafından yapılmış hali.

"kim ki o ayetleri inkar eder ve onla dalga geçer.." ile başlayani ifadeler hatırlıyorum ben kendisinden.

dindar görünüp paraları götürmek ne güzel.

orman ne güzel hişt ne güzel.
  • akp sayesinde ülkeye islam geldi zanneden yobazlara sağlam kapak olmuştur.

hadi bunları da hazmedin. bakalım midesizliğinizin sınırı var mı?
  • "ben adamın ciğerini okurum" deme fırsatı vermiştir bana:

29.11.2010
    -----
    wikileaks'ten çıkan yakıştırmalara ya rabbi şükür diyecek adam. zira, akp'deki rolünün ne olduğunun gayet farkında. nasıl ki abdullah gül diyalogçuları, bülent arınç ümmetçileri, cemil çiçek milliyetçileri, abdülkadir aksu ise aşiretleri hoşnut tutmakla görevlendirilmişlerse, egemen bağış da, başı açık eşiyle olsun, bono'yla kankalığıyla olsun, veya kısaca, tipik yuppie imajıyla olsun, avrupa birliği'nin ve yurdum liberallerin gözünü boyamakla mükelleftir. hayat tarzının, içinde bulunduğu dindar ortamla pek uyuşmadığını da, hatta arkasından küfür edildiğini de elbette bilmektedir. ama o bir yuppie olmayı seçmiştir bir kere, yani kariyer adamıdır, göze girmek adına gerekirse namaz için atina'dan brüksel'e uçak kaldırmaktan da kaçınmaz. dolayısıyla bu söz konusu belgeler karşısında wikimden aşağı kasımpaşa takılacaktır.
    ------
    (bkz: #21015665)

29.05.2013
    https://pbs.twimg.com/media/blb8xddcmaeigzn.png
  • din elden gidiyor denilince harekete geçen kitleyi harekete geçirip geçirmeyeceği belli değildir.
  • paralellerin "oha lan, bunlar bizim düşündüğümüzden daha gerizekalıymış" diye düşünüp artık salak saçma belaltı tabir edilecek tapelere yönelmiş olduğunu gösteren kayıt.

bu halk hiç bir boka inanmayıp, buna isyan ederse bildiğin ortaya çıkıp önüme gelene ana avrat dümdüz giderim çok açık konuşuyorum. yaşamaya devam edersem de siktirolup hollanda'ya mı kanadaya mı, isveç'e mi ne kaçarım.