şükela:  tümü | bugün
 • bu plana göre tsk'nın ilk olarak adalara saldırmasını bekleyen yunanistan feci halde çuvallıyordu.

  tsk adalara değil batı trakyadan selanik'e kadar uzanan bir hattı yıldırım harekatı ile ele geçiriyor ve atina yolu tsk'ya açılıyordu. başkentlerini korumak üzere tüm yunan ordusu ana karaya dönüyor bu seferde adalar türkiye tarafından ele geçiriliyordu.

  sonra bu plan mehmet baransu gibi ne olduğu belli olmayan biri tarafından ele geçirilip servis edildi. davası hala devam ediyor, yunanistan bütün savunma planlarını bu planı dikkate alarak değiştirdi.

  vatana ihanetin kısa bir özeti olan bir durum var sonuçları malum.
 • mehmet baransu tarafından ahmet altan ve yasemin çongar yönetimindeki taraf gazetesi projesinde devletin çok gizli (kozmik) belgelerinden ele geçirilerek düşmana sızdırılmış savaş planıdır.

  yunanistan, bu sızma haber sonrasında tuzağa çekileceği mükemmel plana göre savunma stratejisini yenilemiş, her açığını kapatmıştır.

  taraf ekibine yayınlaması için kozmik arşivlerden çalınarak servis edilen bu devlet sırrı kendisine sorulduğunda ahmet altan, “devlet kendi sırrını kaybetmiş, gazetecilerin elinde geziyor plan, devlet sorumludur” tadında fantastik bir savunma yapmıştı. devleti güçlü bir ülkede böyle bir fiil işleyenin başına neler geleceğini az çok tahmin edersiniz.
 • sızdırılan harekat planıymış. yukarıda okuduğum 3 entry’ye göre yorum yapacağım; eğer ceza almayacaksam başta mehmet baransu olmak üzere diğer sorumluları baltayla canlı canlı parçalayabilirim. normalde sakin biriyimdir.
 • bu ülkenin tarihinde yapılmış en büyük orospu çocukluğuna konu olmuş harekat planıdır. vatansız köpekler, kanı bozuk hainler tarafından ordumuzun harekat planları çalınmış ve yunanistan'a verilmiştir. tarihe not düşülsün, akp ve fetö'nün kolkola gezdiği dönemde yaşanmıştır. hoş, halen de kolkola geziyorlar da açıktan söyleyemiyorlar. yoksa bülent arınç isimli şahsın cumhurbaşkanlığı istişare kurulunda işi ne mesela?
 • bu planın yapıldığı seminerin kurmay sekreteri korgeneral korkut özarslan‘dı. özarslan, taraf gazetesinin hedef göstermesi sonucu balyoz kumpasınca tutuklandı. böylece hem cezalandırıldı, hem de necdet özel’den sonra 2017’de kesin gözüyle bakılan genelkurmay başkanlığı mevkisi engellendi.

  oğlunun tutuklanınca, anacığı bu haberi alır almaz üzüntüden vefat etmiş, paşa annesinin cenazesine özel izinle yanına verilen üç subay eşliğinde kısa bir süre katılabilmişti.
 • ulkenin anasini sikiyor ama calisiyorlar dedirten plan. bunun gibi onlarca degil, yuzlerce rezillik cikti. toplumun yarisi civarinin bu kesimi 18 sene desteklemesi bu ulkenin geleceginden de ne beklemeniz gerekecegi konusunda fikir veriyor aslinda.
 • dünya tarihinde kaç ülke bu kadar kendi hükümeti tarafından aşağılanmıştır diye merak ettiren plan.
 • bu harekat planının fetöcüler tarafından kozmik odaların ifşa edilerek ortaya çıkmasından sonra bilgiler yunan genelkurmayın masasına kadar gitmiş, yunanistan bu plan karşısında ambale olmuş, korkusundan 120 km uzunluğunda, 7 metre derinliğinde ve 30 metre genişliğinde hendekler kazmıştır. kaçak göçmenler için kazıldığı söylenmiş ancak yunan kara kuvvetleri komutanı general frangoulis frangos "türklerin şeytanca planlarına önlem aldık. savaş böyle gelişseydi hiç şansımız yoktu. kolordumuz imha edilirdi." demiş.link
 • roketin ucuna taramalı bağlayıp selanik'e kadar tarayacaklar ardından roket selanik'e düşecek ama patlamayacak. yunan genel kurmaylığı "ulan bu üstün teknoloji ürünü roket nasıl patlamadı" deyip incelemek için gizli laboratuvarına götürecek. gece olunca roket içinden en kral akademisyenden daha çok bilim, teknik ve yabancı dil bilen harp okulu mezunu komandolar çıkıp onuncu yıl marşı eşliğinde yunan genel kurmaylığını istila edecek. bunu duyan yunanlar türk anayasasındaki "türk devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes türktür" kanununa sığınıp türk olacak. planın ana hatları böyle valla ayrıntıları hiç birimizin aklı almaz anca subaylar bilir.

  çalındığı iddia edilen hareket planı.
 • kozmik oda kumpasinda rol alan herkesin divanı harpte casusluktan yargılanıp kursuna dizilmesini gerektiren sizdirmaya konu olmuş gizli plan.
hesabın var mı? giriş yap