1281 entry daha
  • osterwolde midir nedir onunla samuel hazretlerine "eline ayağına sağlık,heykelini dikin" diyen tiplemelerin eleştirdiği isim.

(bkz: oyna devam)
  • koca stat 11 kişiye saldırmak için sahaya iniyor, egemen beyde fenerliler topluca birisini dövüyorlar dayanamadım diye açıklama yapıyor. hadi ordan
  • serhat akın'ın dediği tam da buydu. özellikle gs başta olmak üzere diğer 3 büyük kulübün oyuncularını maradona olsa bile almayın fenerbahçe'ye. alıyorsanız da kahraman yapmayın. zamanında tanju çolak, sergen yalçın, tümer metin, emre, egemen, burak böyle çok adamı aldınız hatta bazılarını kahraman ilan ettiniz. peki ne verdiler kulübe? aksine emekli olup hoca olunca veya fenerbahçe ile ilişkileri kesinlince fenerbahçe şöyle kötüydü, böyle kötüydü diye konuştular. rakip olduklarında en çok ona bilendiler.

kalbi bu takımla atmayan içten içe nefret eden adamları tespit edip gençken bile almayın. zaten 99-2000 yıllarında çoluk çocuk olan nesil ve z kuşağı fetö ile kupa almaya başlayan galatasaray başarılarıyla büyüdü. birçoğu ailesinin tuttuğu takımı değiştirdi veya ailesi takım tutmazken gs'li oldu. başka takımların fanatiği olan adamdan fenere kahraman olmaz. camianın çocuğu olan serhatın, tuncayın, semihin kıymetini bilin. bu adamlara sahip çıkın. bakın im-parator terime hepsine ligde çalıştıracak takım buluruyor. gs takımında oynatmadığı adamları eski topçularının olduğu kulüplere bedava kiralıyor.
  • pavyon fedaisi.
  • fenerbahcenin ekmegini yiyip fenerbahceli oyunlari sirtindan vurmaya calisan arapzon cocugu. egemen senin capin ederin ne kadar soyle de ali koc versin parani da uslu uslu otur girme bu islere, hos kavgaya diye gelip irfan candan sopayi yedin
  • bursasporun ekmeğini yediği öyle bi belli oluyor ki
  • işid sakallı oyuncu, kimden para aldiysan sevdiklerinden ciksin.
  • daha geçen gün fenerbahçe forması giyerken benfica'ya attığı golü izlemiştim. şimdi ise yazıklar olsun diyorum.
  • iki ay çalıştığım bir marka'daki arkadaşlarımla hâlâ konuşurum hâlâ görüşürüz aradan o kadar zaman geçmesine rağmen. hatta aynı markanın birebir bağımın olmadığı insanları görünce de muhabbet açarım, laflarım. seçeneklerde varsa o markayı tercih ederim. sadece iki ay çalıştım o markada bak. insan kısa süre de olsa bir şeyler paylaşıyorsa bir şirketle, bir insanla, herhangi bir nesneye ona karşı sempatisi oluyor hep.

bir yandan da egemen korkmaz'a bakıyorum, 3 yıl boyunca 50 küsür maç formasını terlettiğin takıma sanki düşman askerine saldırır gibi saldırıyorsun ve senin gidip ortalığı yumuşatman abilik yapman gerekirken. yani insan düşünür ben bu adamların ekmeğini yedim, ya hadi ayırmadın en azından uzakta dur be adam.

futboldan uzaklaştırılması gereken kişi. gerçi bunu yapacak olsak o maçtan çok kelle gider. o yüzden iki hafta tartışılıp unutturulmaya çalışılacaktır.
  • kendisini kadıköy'e. 10 kere özür dilese de 1000 kere özür dilese de.

bekliyoruuzzzzzzzzzzzz...
21 entry daha
hesabın var mı? giriş yap