şükela:  tümü | bugün
 • osmangazi üniversitesi endüstri mühendisliği bölümünden 7 yılda mezun olmuş; 1986 yılında doğmuş; ebeveynleri süper olan; kardeşi ise kardeş olan; keti adlı grubun gitaristliğini yapan değişik saçlı; koca dudaklı; alkolden haz almayan; eskişehirde ikamet eden varlıkımsı.
 • keti'nin gitaristi. herhalde ali güçlü şimşek'ten sonra sahneye en çok yakışanlardan.
 • serenay sarıkaya' nın kardeşi değildir.
 • 14 aralık 1986 doğumlu klasik bir yay erkeği. dağılan grup jetone'un ve şu anda devam eden keti grubunun gitaristi. bir süre masal'da da çalmışlığı var. eskişehir osmangazi üniversitesi endüstri mühendisliği yüksek lisans terk arkadaşımız.

  manga'nın ellerinden tutmasıyla stüdyon'da albümlerini kaydetmekteler. albümdeki şarkı sözlerinin çoğu bu elemana ait. fanta stage yarışmasında keti ile 1. oldukları pişmanlık şarkısı, ayrıyetten mor salıncak ve istanbul'un da sözü müziği kendisine aittir. yıllardır süründüren aşk acısı ona türlü şarkılar yazdırmıştır.

  aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır. hesapları için bkz:

  https://twitter.com/egexxxx
  http://egemensarikaya.tumblr.com/
  https://tr-tr.facebook.com/egemensarikaya
  http://instagram.com/sarikayaegemen

  kendisiyle ilgili kişisel görüşüm (tumblr'dan muhabbet ettiğimiz kadarıyla) son derece sıcak kanlı, cana yakın biri. keti hayranlarına karşı da gayet ilgili. arada depresif ergen halleri insana kal getiriyor fakat nasıl yapıyorsa kendisini sevdirmesini biliyor bu çocuk. birden kendinizi "üzülme la, kıyamam." derken bulabiliyorsunuz.
 • çok uzun zaman bekleyip çok uğraştığı albümü* en nihayetinde çıkmış gitarist. ilk klipde yayınlanmış. yanlış hatırlamıyorsam albümde bütün şarkılar kendisine ait.
  kendisine not: kardeşin yolun açık olsun
 • her şeyden önce yüreği güzel insandır.

  çoğu insana kolay gelebilir ama bu adam müziğe olan aşkıyla belki de hayatını sattı denebilir. öss zamanlarında çok çok iyi bir öğrenciyken ve yeniden denemesi gerekirken, babasının kendisine vaad ettiği elektro gitarı alması için babasının istediği şehirde üniversite okumaya razı olmuştur ve müzisyenlik serüveni de böyle başlamıştır. okuduğu şehir evet iyi bir şehir ancak okuduğu bölüm ne yazık ki tercih yaptığı dönemde farkına varamadığı düşüncelerine çok tezat bir bölüm, tıpkı benim gibi. neyse bunları geçelim.

  geride kalan 12-13 yıllık müzik serüveninde sabırla, bıkmadan daha çok çalıştı ve çabaladı. zor zamanları oldu, vazgeçmeye çok yaklaştı ama sonunda nihayet arzu ettiği şarkıları yazdı, besteledi. grubunun adeta beyni oldu. (bkz: keti) maddi olarak kazanç elde edemese ve bazen cebindeki 100 lirayla 1 ay idare etmek zorunda kalsa da diploması sahibi olduğu mesleği yapmak yerine tutkusunu, müziği tercih etti yine de ve hâlâ ediyor da. emeklerinin karşılığını da er ya da geç alacak diye umuyorum. yolun açık olsun güzel insan.
 • bugun sozlukte birkaç kelime yazma cesaretini bulabiliyorsam, buna sebep olan;
  benimle birlikte gelisen, gelişimime etki eden 15 yillik bir dost, ögretmen, ögrenci, hayati daha yasanilir biryer haline getirmek icin sorgulayan, sorgulatan beni de kendisi gibi arkasinda birşeyler birakmaya ikna eden arkadas dost kardes..
  kendisi gecmiste ki tum zorluklari mutluluklari notalarla bulusturabilmis sanatci kisilik
  birikimlerini cikarsizca cevresindekilerle paylasan, bu aralar tek mottosu okumak okumak daha çok okumak olan, tek dilegi daha okur yazar bir türkiyede daha fazla sanatcinin daha özgür bi sekilde eserler sunmasini istemekten baska bi dilegi olmayan guzel insan
  yolun hep açik olsun..
 • eskişehir'in başarılı müzisyenidir. çok fena gitar çalar, söz yazar. ancak en önemli yani gençlerin elinden tutmasidir. müzik, söz yazarlığı, ekipman vb. konularda dilediğiniz her soruyu kendisine sorabilirsiniz. severek cevaplayacaktir.