• teşvikiye cami'nin arkasındaki sokakta köşede açılan diner. amerikan diner konseptini olduğunca yakalamaya çalışmışlar. türkiye'de bu tarz bir yerin uzun zamandır olmadığını söylediğimde zaten bu mantıkla açtıklarını söyledi restaurant sahibi çift. 1950'ler tarzı kırmızı deri ve metal kaplamalı koltuklar ve bar masaları, neon ışıklarıyla cici, sempatik bir yer. burgerleri oldukça başarılı. menüsünde de diner olması gereken pancake ve milkshake de var. küçük olması, 24 saat açık olmaması ve jukebox olmaması dışında pek bir eksiklerini görmedim. ileride daha büyümelerini ve 24 saat açık olmalarını umuyorum.
  • turkiye'de domuz tuketilmesinden fena halde rahatsiz olan yobaz orospu cocuklari yuzunden domuz satmayi kesmis mekan. domuzlar siksin ebenizi.
  • nişantaşı şubesinin verdiği hizmeti sikeyim. ulan bi' ton iletişim bilgisi alıyorlar. her gün sipariş getirdikleri yer. 1.5 saat bekletiyorlar. sonra da "ama siz bize sipariş vermemişsiniz" diyorlar. ulan o kadar bilgiyi niye alıyorsun gerzomat. üstüne yalan söylemeleri de cabası. aç ses kayıtlarını dinle öküz.
  • menüden domuz ürünlerini kaldırdıklarından beri pek uğramadığım hamburgerci. okulu bitirmemin de biraz etkisi var sanırım.
  • menüsünü* az evvel bi göz geçirdiğim burgerci. henüz denemedim. pekala bana o fiyata hamburger satması için masama dansöz de getirmesi gerekir.
  • lady burger isminde daha kucukce et kullandiklari hamburger, benim gibi koca bir inegi yiyecek kapasiteye sahip birini karni tok ama sismemis olarak masadan kaldirarak ziyadesiyle memnun etmistir.
  • sloganı;'' we do not serve fast food. we serve good food as fast as we can.'' olan diner.
  • yemek konusunda son derece iştahlı ve kesinlikle gözü doymayan bir insan olmama rağmen bir porsiyon hamburgeri ile fazla fazla doyduğum yer.

leziz ve menüleri çok güzel ve zengin.

çift katlı hamburgerini de merak ediyorum ve hatta denemek istiyorum ama gözüm korkuyor.
  • gercekten cok guzel hamburger yapiyorlar. sehirdeki en iyi ya da en iyilerden biri mutlaka. kiymasini antrikottan yapiyorlarmis. orta pisince gayet guzel oluyor ve uzerinde bolca malzeme olsa da et aradan siyrilip lezzetini belli ediyor.

baska guzel bir sey kahvalti menulerindeki seceneklerin fiyatlari. kitchenette gibi sacma sapan yerlerde bir porsiyon pancake'e 22 tl istenirken 6-7 lira gibi makul fiyatlar gormek insani rahatlatiyor.
  • cihangir 'de acilan yeni subeleri ile daha ilk gunden tatsiz siparis teslimlerine, kendi hatalarina ozur dahi dilemeyen calisanlara sahip mekan. oysa ne guzel de hamburgerleri vardi, oysa ne de buyuk heyecanla bekliyorduk. sonuc; hayirli olsun, elimizde patladi.
hesabın var mı? giriş yap