• icinde; peynir, yumurta ve pilic fume bulunan bir mcdonald s burgeri.
  • bir defa yedim. bin pişmanım.
    yandaki tostçuda 10 kişilik sıra vardı.
    şimdi 100 kişilik sıra olsa bile bir daha eg mekmafin yemem.
  • türk damak tadına pek uymasada orijinalinde güzel bir lezzet.
  • mc donalds in damaklarimiza armagan ettigi eşsiz bir lezzettir.
    yaninda en iyi gidecek sicak icecek sicak cukulatadir.

bunun icin de yok icinde o var bu bar deyip keyfimi kacirmayin.
    yumurta var iste bildigin. super lezzetli.
  • bunun bir adet piliçli mcmuffin'i var. piliç koftenin içinde hava kabarcıkları var ve tadı pilicin neresini yiyorum şu anda sorusunu akla getiriyor. tadı kötü demiyorum bir sürü baharat falan var ama bu piliç köfte benim daha önce yediğim piliç burgerlere yada diğer tavuk etlerine benzemiyor. değişik.
  • yumurtayı deli gibi seven ve her öğünde herşeyle tüketebilen bünyeler için adeta orgazmik bir lezzettir. içerisindeki cheddar peyniri damakta yoğun bir tat bırakır ve bir süre onu hissedersiniz. piliç füme olmasada olur, onun yerine 2 kat cheddar peyniri talep edin ve lezzetin doruklarına çıkın.
  • hiç yemediğim halde şimdi önümde olsa 3 tanesini mideye indirebileceğim bir şeye benzeyen yiyecek.
  • bugun kahvaltıda pohça simit değilde değişik bişeyler yiyelim denildiğinde gideri olan bi yiyecek pek uymaz bize
  • mcdonald's'ın en güzel ürünü. fakat sabahları belli bir saat aralığında çıkıyor sadece.
  • mcdonald's'ın sabah ereksiyonu yaşamamı sağlayan ürünü. günlük protein ihtiyacını karşılayabilecek potansiyele sahip. iki tane göm akşama kadar bir şey yeme, o derece.
    fiyat performans gayet tatminkar.
hesabın var mı? giriş yap