şükela:  tümü | bugün
  • 2000'lerde hatta şu son bir kaç yılda vuku bulmuş olay. malum çizgi film kanallarını açıyorum hepsi paylaşmak negzel, sayıları öğrenelim, ingilizce'de merhaba hello demek vs. anormal bir didaktik nitelik var. 10 dakika izleyemiyorum. bir de bunu artan yaşına rağmen çizgi film izleyen yetişkin olarak yapıyorum.

tabii biz küçükken g.i. joe'nun sonunda prizle oynamayın minvalinde infomerciallar olurdu. sonra en sevdiğim sayı altı vs. ama yüzdeye vursan yarım saatlik programın %10'u etmezdi bunlar.

ninja kaplumabağalar, loony tunes, power rangers bile günümüz standartlarına göre çılgın vahşi.
  • oğlum iki yaşına yaklaştığı için artık biraz izleyebilir diye düşünerek arayışına girdiğim, ancak türkiye'de (bkz: pepe) den başka alternatifi neredeyse bulunmayan hede.
    eğitici çizgifilm araması yaptığınızda gelen sonuçlar, bağıra çağıra söylenmiş anlamsız şarkılardan ve ekranı fosfor yeşili çingene pembesi gibi inanılmaz parlak renklerle donatıp çocugun hipnotize olmuş gibi takılı kalmasını sağlayan saçma sapan görüntülerden ibaret. az önce eğitici oldugunu iddia eden şekilleri sayan bir çizgifilmde daireye çember dendiğini de gördüm. hiç öğrenmemesi yanlış öğrenmesinden iyidir sanırım.

(bkz: pocoyo) pepe ye göre daha az yönlendiren daha çok bilgi veren bir çalışma gibi geldi ama sanırım o da 3 yaş üzeri. denk geldiğim şöyle bir seri var çok güzel hazırlanmış. çoğunu izledim ve çok beğendim ama ingilizce ve oğlumun önce biraz kendi dilinde ilerlemesini istiyorum.
    sss

buna benzer turkce kaynak var mıdır bu yaşta ne izleyebilir bilen yeşillendirsin
  • neden neden ailesi gelmis gecmis en iyisidir.
  • "bir varmış bir yokmuş" tek geçerim
    https://www.youtube.com/watch?v=gid29v4oocq