şükela:  tümü | bugün
  • insan gerçekten hayret ediyor, şaşırıyor. buyrun video.

edit: 45. saniyeden başlıyor video.
    edit: ödül sistemi olarak düsünüyorum.
  • hayvanlara sadece eziyet var amina koydugumun videosunda. umarim bir gun boyle sacma sapan hareketleri hayvanlarin insanlara yaptirdigi gunleri de görürüz.

allahım sen durumu biliyosun, amin.
  • neden mutlu oluyor insan?
    bir hayvanı şiddet ile eğitirsiniz, bu da mutlu olunacak bir şey değil.
    kedi size şirin gelen hareketleri yaparken mutlu olmuyor, ya da bir kedinin size daha tatlı gelmesi için iki ayağı üzerinde yürümesi gerekmiyor.
    mesela, siz dört ayak üzerinde ağzınızla damacana taşırken türkü söylemeye çalışınca belki bir kedi için tatlı gözükebilirsiniz ama eziyet çekersiniz öyle bir şey.
    tanım: gereksiz bir şey
  • eğitilme konusuna müthiş bir reaksiyon gösteren, sikinin keyfine takılmayı motto edinen kedilerin eğitilmiş olması ile hayretlere düşüren videodur.

ilk başta pek sallamayacaklarını düşünmüştüm ama büyük bir başarıyla şovlarını tamamladılar.

hakikaten saşırtıcı.
  • sonda cikan beyamca da güzel trolledi.
  • 4 yıldır evinde kedi besleyen (3 adet) birisi olarak hemen söyleyeyim ki videoda kedilere yönelik en ufak bir eziyet yok. bir kediye istemediği bir hareketi öldürseniz (mecazi değil gerçek anlamda öldürseniz) yaptıramazsınız. bu kediler bu hareketlerin hepsini de isteyerek yapıyor ve emin olun ki yaptıkları her harekette de eğleniyorlar. ha bu eğitim sırasında zorlama olmuştur, hayvanlara eziyet edilmiştir diye düşünüyorsanız tekrarlayayım; bir kediye istemediği her hangi bir hareketi değil işkence etmek, öldürecek seviyeye gelseniz yaptıramazsınız.

tanım: benim kedilerin örnek alması gereken kediler. benimkilerin aldıkları tek eğitim tuvalet eğitimi o da doğuştan fabrika ayarlarında var zaten!!

edit: gerizekalılar için açıklama, burada sadece kediden bahsediyoruz mal. gerçi aslanı kedi sanan adama ben ne anlatıyorsam!
  • sirklerde kırbaçlanarak çemberden atlattırılan aslanların aslında kedi olmadıklarını öğrendiğim başlık.
    burada aydınlanıyorum ben güzel bir yer burası.
    oley
  • hemen hayvanı şiddetle eğittiler diye atlamamak lazım. belki ödül yöntemi ile egitilmişlerdir. tabi bu konuda uzman bir arkadaş daha aydınlatıcı olabilir.